RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej bytu 3+kk, 88 m2, Brno

Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-střed

www.deluxmujbyt.cz
Ve výhradním zastoupení majitele nemovitosti vám nabízíme ke koupi novostavbu půdního bytu 3+kk o výměře 88 m2 a půdního prostoru 21 m2. Byt se nachází v pátém patře bez výtahu. Byt je situován západním směrem a v tomto duchu jsou proskleny všechny stěny s neuvěřitelnými výhledy na dominanty města Brna. Kouzelný balkón vám poskytne neomezený přísun romantických chvil, ať už u dobré ranní kávy, nebo při sledování západu slunce nad hradem Špilberk. Bytové vybavení je zhotoveno na míru, počínaje masivní podlahou, kuchyňskou linkou, obložkovými zárubněmi a dveřmi, koupelnou i toaletou. Proslunění ložnic zajišťují dřevěná střešní okna se sítěmi proti hmyzu. Dále je v každé z místností zachován pohledový krov, který velmi decentně ladí s celkovým projevem designu bytu. Vytápění a ohřev vody je zajištěno vlastním automatickým plynovým kotlem značky Baxi a tím je veškerý komfort bydlení jen a pouze ve vašich rukou. Aktuálně dům prochází celkovou rekonstrukcí od fasády, sklepů a následovat bude parkovací stání ve vnitrobloku domu, kde vznikne jedno parkovací stání pro každý byt v domě, s tím, že již teď lze na této ploše neomezeně parkovat. Nové Sady jsou nejbližší součástí historie města Brna se spoustou brněnských dominant jako na dlani. Díky proměně nábřeží Svratky se Nové Sady stávají nedílnou součástí nové náplavky, kde vznikne krásná volnočasová i rekreační zóna a také spolu s vysazením 600 stromů vznikne živá zóna pro setkávání lidí. Vše, co hledáte, zde naleznete. Líbí se vám tato příležitost ke koupi? Neváhejte a dohodněte si svoji vlastní prohlídku.
V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií.
Budete-li financovat nemovitost hypotečním úvěrem, rádi pro Vás zajistíme úvěr s nejvýhodnějšími podmínkami.

Těším se na setkání s Vámi!

Číslo nabídky:364416Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:5Typ:

Prodej

Počet podlaží:5Podkategorie:

3 + kk

Plyn:plynovodJednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceStav objektu:velmi dobrý
Budova:cihlováVlastnictví:

osobní

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.