RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 98 m2, Přibice

Nedostupné, nevolat

Přibice

Máte rádi venkovský styl života? V exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi menší domek s uzavřeným dvorem v obci Přibice v prostředí s vinařskou tradicí, kde jste obklopeni loukami, poli a lužními lesy?

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií.

Dispozice domu:
Přízemní nepodsklepený dům, v řadové zástavbě. Stáří zhruba 80 let. Majitelé vlastní dům asi 25 let a udělali modernizaci kuchyně, koupelny, WC a přistavili pokoj do dvorního traktu. V přední části domu máte k dispozici 2+1 s jídelnou, samostatnou koupelnou a WC. Vaši hosté mohou přenocovat (příjemně strávit chvíle) v zadní části domu, který je částečně podsklepen a najde se zde i prostor pro dílnu.

Orientační výměra:
Zastavěná plocha a nádvoří je 224 m2. Uliční šíře dome je cca 8 m, dílka pozemku je 29 m.

Stav domu:
Dům byl postaven zhruba před 80 lety ze smíšeného zdiva. Dům je zateplený, po celé délce přední zdi domu je plechová izolace proti vlhkosti. Na střeše je jeden prasklý trám.

Inženýrské sítě:
Elektřina – v hliníku,380 a 230 V
Voda – rozvod teplé a studené vody
Vytápění – etážové tubro kotlem na zemní plyn
Kanalizace – napojeno na obecní přípojku

Dvůr:
Mezi přední a zadní stavbou je uzavřený dvorek. Podlaha je z betonové mazaniny o síle asi 10 cm na štěrkopískovém podsypu bez dilatací.

Lokalita/okolí:
Přibice jsou menší obec v okrese Brno – venkov. Žije zde cca 1 000 obyvatel.
Kouzelná okolní krajina Vám umožní nespočet příležitostí k prožití krásných okamžiků při procházkách, cykloturistice anebo rybaření u nedalekého rybníku Vrkoč či Starý rybník. Dalších příjemných volnočasových aktivit si můžete vychutnat u nedalekých Mušovských jezer.
V obci se nachází pošta, škola, školka, ale také restaurace a obchod. Další občanskou vybavenost máte k dispozici v nedalekých Pohořelicích (5 km), Židlochovicích (15 km) či Huspotečích(16 km).

Financování:
Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma.

Je to přesně ta nemovitost, kterou hledáte?

Tak mi zavolejte s domluvte si svůj čas prohlídky. Prohlídkový den je v sobotu 13.5.2023. Těším se na Vás!

Číslo nabídky:364560Plocha užitná:98
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V, 380 V
Stav objektu:dobrýTopení:lokální plynové
Budova:smíšenáDoprava:silnice, autobus

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.