RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem prostoru kanceláří, 146 m2, Brno

Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Žabovřesky

Nabízíme Vám pronájem celého 3.NP budovy, které je tvořeno kancelářskými prostory. Objekt s výtahem je situován v uzavřeném dvoře ve velmi atraktivní lokalitě Brno – Žabovřesky na ul. Fanderlíkova s výbornou dopravní obslužností do centra a napojením na silniční a dálniční síť.

Klimatizované prostory o celkové podlahové ploše 146 m2 tvoří průchozí místnost recepce, tři samostatné kanceláře, kuchyňka a dvě toalety.
Nabídka je vhodná pro administrativní činnosti (např. advokátní, marketingové, účetní společnosti…). Možnost pronájmu parkovacích stání přímou u domu v uzamykatelném dvoře.

Měsíční nájemné: 32.000 Kč + DPH, náklady na služby spojené s provozem a údržbou domu 5.000 Kč/ měs. + zúčtovatelné zálohy na energie 4.000 Kč/ měs.

Pro více informací či domluvení termínu prohlídky neváhejte kontaktovat makléře nabídky.

Majitel si vyhrazuje právo vybrat zájemce na základě jím zvolených kritérií. PENB nebyl zatím předložen, proto uvádíme v souladu s právní úpravou energetickou tř. G.

Číslo nabídky:366880Kategorie:

Komerční prostory

Podlaží umístění:3Typ:

Pronájem

Počet podlaží:3Plyn:plynovod
Jednotka:za měsícOdpad:kanalizace
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.