RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej zahrady, 2390 m2, Kyjov

Nedostupné, nevolat

Kyjov

Ve výhradním zastoupení majitelky vám nabízím ke koupi pozemek určený k rekreaci v Bohuslavicích u Kyjova s výměrou 1854m2. Na tomto pozemku se nachází zahradní chatka a dle územního plánu je určen k rekreaci.

Je zde také možnost prodeje pozemků navazujících, kdy celková výměra těchto pozemků činí 3086m2 a z toho 696m2 je určena k zastavění. Součástí této parcely je vinný sklep. Zastavěná plocha dle katastru činí 268m2.
Stáří sklepa se odhaduje na 200let. Stavba je připojena na elektřinu. Viz další inzerce https://www.remaxdelux.cz/zuzana-uhlerova/nemovitosti/365762

Pěstováním vinné révy se na jižních svazích Chřibů věnovali především Lichtenštejnové a Bohuslavice byly jedinou vinorodou obcí jejich Bučovského panství. Jejich vína byla pak ozdobou hostin Moravské šlechty. Rozloha vinic byla v 19.století vyšší než výměra orné půdy.

V této obci najdete například základní školu, školku, koupací biotop i dětské hřiště.
V Bohuslavicích a širokém okolí je také krásná příroda a jistě zde využijete řadu turistických tras i cyklostezek.
Cesta do města vám autem zabere pouhých pár minut. Je zde rovněž možnost cestování vlakem nebo autobusem a také sem jezdí pravidelně i linka městské dopravy a vy i vaše děti tak můžete pohodlně cestovat do Kyjova za minimální náklady.
Své vyžití zde najde jak mladý pár, tak rodina s dětmi nebo vaši prarodiče s vnoučaty.

Pokud vás nemovitost zaujala, neváhejte a domluvte si prohlídku.

Číslo nabídky:369042Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.