RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej chaty, 60 m2, Dalečín

Nedostupné, nevolat

Dalečín

Voda, elektřina, příjezd autem, garáž na pozemku, soukromí a plnohodnotné sociální zázemí!

Jsou-li toto Vaše základní požadavky na Vaši novou nemovitost pro trávení volného času v klidu a přírodě, rozhodně Vás zvu na prohlídku celoročně obyvatelné chaty na adrese Dalečín č.ev.1.

Dvoupodlažní zděná chata, která si svými parametry nezadá s rodinným domem, se nachází na velkém pozemku tvořeném souborem parcel o celkové výměrě 1565m2. Pozemek je obdélníkového tvaru, kdy na severozápadní straně jeho kratší strana měří cca 24m, dlouhá strana měří cca 60m, v jihovýchodní části se pak pozemek výrazně svažuje a rozšiřuje, kdy spodní (JV) kratší hrana pozemku má šířku cca 36m.

Součástí souboru parcel a tedy i předmětem prodeje je také parcela o zastavěné ploše a nádvoří s výměrou 76m2, kdy na této parcele stojí další objekt s číslem evidenčním, který je ve vlastnictví jiného vlastníka, jenž však objekt dlouhodobě nevyužívá (více informací Vám rád sdělím osobně na prohlídce).

Chata je situována do horní rovinaté části pozemku s pěkným výhledem do zeleného údolí. Pozemek je celý oplocený, na příjezdové cestě je stylová kovová brána. Příjezdová cesta bývá celoročně průjezdná, nepřízeň počasí však může kvalitu příjezdu zhoršit. Prostranství bezprostředně před domem skýtá prostor i pro hned několik automobilů, přímo před domem je pak také zděná garáž pro jednou auto a věci k domu.

Objekt se dle katastru nachází na zastavěné ploše o výměře 39m2. Směrem do spodní zahrady najdete terasu s posezením, která je dostupná z hlavního obývacího prostoru domu. Suterén domu skýtá dva samostatně dostupné sklípky a kůlnu. Na spodní zahradě je nyní bazén, od něj dále je pak parcela svažitá a řešena částečně kaskádovitě.

Uvntiř domu najdete poměrně prostornou předsíň, kuchyňi s kuchyňským koutem a posezením, točité schodiště Vás pak zavede do prostoru podkroví alias ložnice. V přízemí dále najdeme velký obývací pokoj s krbem a vstupem do plnohodnotné koupelny s teplou vodou, splachovacím WC, pračkou a sušičkou. Okna jsou plastová s izolačními dvojskly.

Nemovitost je k dispozici ihned. Více informací a Váš termín prohlídky Vám rád sdělím telefonicky nebo emailem.

Číslo nabídky:372558Plocha užitná:60
Kategorie:

Chaty a rekreační objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Voda:zdroj pro celý objektElektřina:230 V
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.