RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 976 m2, Lažánky

Nedostupné, nevolat

Lažánky

Hledáte stavební pozemek ve skvělé lokalitě a s velmi dobrou dostupností do Brna?
Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej ideálního rovinatého pozemku pro výstavbu samostatně stojícího rodinného domu v obci Lažánky, které se nachází 4 km od Veverské Bítýšky a 25 km sevorozápadně od Brna.

Pozemek leží v rozvojové lokalitě "Nad Ouvary" a v současné době se zde buduje příjezdová komunikace a inženýrské sítě, které budou hotové do konce roku 2024. Nový vlastník bude mít PLNĚ ZASÍŤOVANÝ POZEMEK bez dalších nákladů a starostí. Prodejní cena zahrnuje vybudování přípojky elektřiny, přípojky splaškové kanalizace a přípojky vodovodu, zbudování nové příjezdové komunikace, nájezdů a osvětlení. Chystá se také přivedení optického kabelu pro internetové připojení.

Pozemek o výměře 976 m2 má uliční šířku 18,5 m, v zadní části šířku cca 20 m, délka je cca 51 m. Pozemek leží v území, které je v územním plánu obce zahrnuto do plochy smíšené obytné vesnické a umožňuje výstavbu jednopodlažního rodinného domu se sedlovou střechou a obytným podkrovím. K oblasti je vypracovaná zástavbová studie, kde je přesná specifikace možné stavby. Díky JZ orientaci pozemku zde budete mít dostatek slunce po celý rok.

Více informací a dokumenty ke stažení najdete na: https://www.remaxdelux.cz/microsite/nemovitost/prodej-pozemku-pro-bydleni-976-m2-lazanky

Obec Lažánky leží v Křižanovské vrchovině, na okraji přírodního parku Údolí Bílého potoka. Na severu se rozkládají lesy v údolí řeky Svratky s přírodní rezervací Slunná, tzv. Lažánecký prales, ve kterém se odhaduje stáří stromů na 200 let. Specifická okolní krajina vás bude vybízet k pěším túrám, cyklovýletům a relaxaci.

Obec žije bohatým kulturním životem – působí zde několik spolků pro děti, dospělé i seniory. Je zde mateřská a základní škola, obchod, fotbalové hřiště, pošta a restaurace. Kompletní občanskou vybavenost najdete ve 4 km vzdálené Veverské Bítýšce.
Díky své poloze mají Lažánky dobrou dostupnost do větších měst – za 30 minut budete autem v Brně, za 20 minut v Kuřimi nebo v Tišnově.

Pokud vás toto místo oslovilo a chcete si splnit sen o novém bydlení, zavolejte mi, ráda vás provedu.
Zdarma vám zajistím financování s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb.

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Číslo nabídky:372650Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 VDoprava:MHD, autobus
Telekomunikace:Internet

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.