RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 123 m2, Malhostovice

Nedostupné, nevolat

Malhostovice

Malhostovice 252. Pasivní rodinný dům na šikovně velkém pozemku s udržovanou zahradou. Hledáte-li nový domov pro Vaši rodinu a líbí se Vám krajina na sever od Brna, avšak s Brnem stále kousek za humny, srdečně Vás zvu na prohlídku.

Dvoupodlažní rodinný dům byl nově vystavěn v roce 2012 na zcela rovinatém pozemku o celkové výměře 811m2. Parcela má tvar obdélníku s uliční šíří cca 18m (delší strana má 45m), zastavěná plocha a nádvoří má výměru 83m2. Samostatně stojící moderně pojatá stavba je součástí uliční zástavby kombinující tradiční genius loci na straně jedné s novou výstavbou individuálních objektů na straně našeho domu.

Užitná plocha domu je 123m2 a dispozičně se dle projektu jedná o dvoupodlažní 4+1 s velkým společným obytným prostorem v přízemí propojeným s kuchyní a velkými prosklenými plochami volně navazující na prostranství kolem domu a přilehlou zahradu. Přízemí domu dále skýtá první koupelnu s technickou částí, předsíň s úložnými prostory a spíž navazující na kuchyni. V horním patře najedete ložnici s komorou, dlouhý dětský pokoj (nyní jedna místnost - možno rozdělit zpět dle projektu na dvě samostatné místnosti), druhou koupelnu s vanou, WC.

Při realizaci stavby byl kladen důraz na výběr prvků s nadstandardními izolačně-užitnými vlastnostmi. Konstrukce domu je z Ytongu s dodatečným zateplením polystyrenem o tloušťce 25cm, celý dům je osazen kvalitními dřevěnými okny s izolačními trojskly zajišťujícími výborný tepelný i akustický komfort. O tepelně-klimatickou pohodu v domě se stará tepelné čerpadlo kombinované se systémem rekuperace zajišťující také větrání vnitřních prostor. Spodní patro je navíc vybaveno podlahovým topením.

Zahrada u domu je příjemným prostorem pro rodinný život, hry dětí, posezení s přáteli či pěstění plodin (je zde také skleník a vrtaná studna, která však delší dobu nebyla v provozu). Svou rozlohou skýtá dostatek prostoru a soukromí, avšak bez ambice svého nového majitele nadměrně zatěžovat údržbou. Velkým plusem může vjezd na pozemek i ze zadu (východní strana). Naopak v prostoru před domem najdete místo pro pohodlné parkování klidně i několika automobilů.

Nemovitost je prosta zástavních práv a svému novému majiteli může být k dispozici prakticky ihned.

Pro více informací a Váš termín prohlídky mě prosím kontaktujte telefonicky či emailem.

Číslo nabídky:372690Plocha užitná:123
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizace, septik, jímkaVoda:dálkový vodovod, Studna
Elektřina:230 VStav objektu:novostavba
Budova:cihlová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.