RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej chaty, 18 m2, Brno

Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Kohoutovice

Hledáte-li klidné místo pro zahradničení i relax uprostřed rušného města, rád Vás přivítám v Pisárkách na chatě se zahrádkou, kde budete od shonu města tak akorát blízko i daleko zároveň.

Jednopodlažní dřevěná chata na kamenobetonové podezdívce má zastavěnou plochu 18m2 a v katastru je zapsaná včetně čísla evidenčního 296 pro katastrální území Pisárky. Stavba je převážně původního charakteru, avšak s láskou udržovaná, neboť je celou dobu ve vlastnictví současného vlastníka. Objekt má sedlovou střechu s mírným sklonem, jako střešní krytina zde slouží falcovaný plech. Chata je částečně podsklepená.

Nemovitost se nachází uprostřed zahrádkářské kolonie na mírně svažitém pozemku obdélníkového tvaru o celkové výměře cca 440m2, kdy delší strana obdélníku má cca 34m a je lemována přístupovou pěšinou, branka na pozemek je od místa k zaparkování automobilu vzdálena cca 85m, další parkovací možnosti pak +cca 200m. Kratší strana pozemku měří cca 13m. Chata je situována do horní severní hrany pozemku, kdy směrem k jihu pozemek klesá se svažitostí cca 7m na délce 34m. Subjektivní dojem je mírný svah, zcela oplocenou zahradu je možné pohodlně obhospodařovat v plném rozsahu. Relaxačně laděné zájemce jistě potěší krásný výhled do zeleného údolí a okolní krajiny.

Pozemek - zahrada a také parcela pod chatou - je ve vlastnictví města Brna a je v dlouhodobém pronájmu za roční nájemné (za rok 2022 to bylo 2.200,-Kč). Chata samotná je v osobním vlastnictví a je zapsaná v katastru nemovitostí.

Na pozemku je přiveden sezónní vodovod s vodou z městského řadu. Elektřina na pozemku vyvedena není, nicméně některé okolní objekty jsou připojeny.

Pro více informací a Váš termín prohlídky mě prosím kontaktujte telefonicky nebo emailem. Uvedené výměry jsou založené na podkladech z veřejných elektronických informačních zdrojů a jsou pouze orientační.

Číslo nabídky:373318Plocha užitná:18
Kategorie:

Chaty a rekreační objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Voda:dálkový vodovodStav objektu:dobrý
Budova:dřevěná

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.