RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem prostoru kanceláří, 649 m2, Ústí nad Labem

97 500,00 Kč 

Ústí nad Labem , Ústí nad Labem-město

Administrativní budova na adrese Velká Hradební v Ústí nad Labem má velký potenciál pro různé využití. Zde jsou některé možnosti, jak byste mohli tuto budovu využít:
1. Učebny: budova má vhodné prostory pro učebny, můžete zvážit vytvoření školicího nebo vzdělávacího střediska. Projekční vybavení a klimatizace by byly pro učebny velmi vhodné.
2. Kanceláře: Administrativní budova je tradičně vhodná pro kancelářské prostory. Dostatek místností ve 4. patrech, mohli byste ji pronajmout různým firmám nebo organizacím jako kancelářský komplex. Můžete také zvážit možnost coworkingu nebo sdílených kancelářských prostor.
3. Firma: Pokud máte vlastní firmu nebo podnikatelský záměr, můžete celou budovu využít jako sídlo vaší firmy. Tato možnost by vám umožnila mít veškeré potřebné prostory pod jednou střechou.
4. Kombinace využití: Je také možné kombinovat výše uvedené možnosti. To by vám umožnilo maximalizovat využití budovy.
5. Pronájem pro akce a konference: Pokud je budova vybavena projekčními zařízeními a má prostor pro akce, můžete ji pronajímat pro konference, semináře a další společenské nebo obchodní události.
6. Další možnosti: Záleží na potřebách a poptávce ve vašem regionu. Můžete zvážit i jiné možnosti, jako je umístění různých společností nebo organizací, které mají specifické potřeby.
Koukněte se na fotky a projděte si jí skrze virtuální prohlídku.

Číslo nabídky:374031Plocha užitná:649
Kategorie:

Komerční objekty

Typ:

Pronájem

Počet podlaží:4Jednotka:za měsíc
Odpad:kanalizaceVoda:zdroj pro celý objekt
Elektřina:230 VStav objektu:velmi dobrý
Topení:jinéBudova:cihlová
Telekomunikace:InternetDoprava:vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus
Jan Cilich
Kontakt na makléře Jan Cilich

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.