RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej zemědělského pozemku, 3247 m2, Málkov

1 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Málkov

Nabízíme k prodeji zemědělský pozemek ploše 3 247 m² v části obce Málkov, okres Chomutov. Tento pozemek je ideální pro různé aktivity.
Tento pozemek je typu orná půda. Je zde možnost vybudování zahrádek k rodinné rekreaci a také k pěstování ovoce, zeleniny a případně chovu domácího zvířectva. Místní obec Málkov je klidnou oblastí, která nabízí krásnou přírodu a příjemné prostředí pro život. Tato lokalita je ideální pro ty, kteří hledají klid a soukromí, a zároveň chtějí být dostatečně blízko města. Po dohodě s majitelem lze pozemek rozparcelovat na menší pozemky a odkoupit menší část pozemku. Pozemek před prodejem bude upraven.
Pokud jste zájemcem o prohlídku tohoto pozemku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám při osobním jednání poskytneme další informace.
Rádi Vám pomůžeme s financováním koupě.

Číslo nabídky:375413Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za m2

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Jaroslav Noska
Kontakt na makléře Jaroslav Noska

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.