RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej administrativní budovy, 727 m2, Ostrovačice

Nedostupné, nevolat

Ostrovačice

Představuji Vám unikátní příležitost pro rozvoj Vašeho podnikání - prodej oblíbené Restaurace U Nedbalků v malebných Ostrovačicích. Tato nemovitost nabízí nejen provozování úspěšné restaurace s ubytováním a možnost rozšíření o další ubytovací prostory, ale také mnoho jiných příležitostí ke komerčnímu zhodnocení (viz níže "Jiné možnosti využití").

Veškeré info zde: Restaurace-UNedbalku.cz

Provoz restaurace
Restaurace se může pochlubit kapacitou pro 120 osob, což ji činí ideálním místem pro pořádání různých společenských akcí (svatební hostiny, pro civilní obřad poslouží venkovní prostory, dále konference, rodinná setkání a oslavy, křtiny, promoce, pohřební hostiny, sváteční obědy a večeře i formou grilování, firemní akce, večerky a školení). Kromě hlavního sálu jsou zde také 2 útulné salónky, venkovní prostory ve dvoře a autentická pivnice, která dodává celkové atmosféře jedinečný charakter.

Parkování
K objektu náleží velké parkoviště umístěné přímo před restaurací, což zajišťuje pohodlný přístup pro všechny návštěvníky.

Možnost rozšíření ubytovací části
Velkou výhodou této nemovitosti je možnost využití půdních prostor, které lze předělat na pokoje a tím výrazně rozšířit ubytovací kapacitu. Tato možnost otevírá dveře pro další rozvoj a zvýšení ziskovosti podnikání.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a investujte do nemovitosti s velkým potenciálem. Restaurace U Nedbalků v Ostrovačicích čeká na svého nového majitele, který ocení její kouzlo a možnosti, které nabízí.

Jiné možnosti využití
Podnikatelské možnosti pro využití prostor Restaurace U Nedbálků v Ostrovačicích mohou být různé, v závislosti na Vaší kreativitě a podnikatelském záměru. Níže uvádím několik návrhů:

Cateringová služba
Kulturní centrum
Wellness centrum
Konferenční centrum
Hotel
Hostel
Umělecká galerie
Knihovna/Kavárna
Společenské centrum
Fitnes centrum
Obchod s nábytkem
Školící centrum
Pracovní prostor
Maloobchod nebo velkoobchod
Dětské centrum
Obchod s květinami
Obchod s hudebními nástroji
Soukromá škola
Firemní teambuildingové akce
Antikvariát
Senior centrum

Tyto návrhy jsou pouze některé z mnoha možností, jak využít prostory Restaurace U Nedbálků v Ostrovačicích. Důležité je, abyste měli jasnou vizi a strategii, jak tyto prostory využít k maximalizaci zisku a zároveň k poskytování kvalitních služeb svým zákazníkům.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat nebo také navštivte webovou stránku nemovitosti Restaurace-UNedbalku.cz. Těším se na Vaši návštěvu a prohlídku této výjimečné nemovitosti.

Číslo nabídky:376045Plocha užitná:727
Kategorie:

Komerční objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:4Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V, 380 V
Stav objektu:velmi dobrýTopení:lokální plynové
Budova:cihlováDoprava:dálnice, silnice, autobus

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.