RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej bytu 3+1, 82 m2, Hodonín

4 850 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Hodonín

Chcete bydlet v Hodoníně v krásně zrekonstruovaném bytě 3+1 a využít k podnikání kolárnu a sklep o celých 100 m2, tedy mít vše pod jednou střechou nebo máte jen prostorově náročného koníčka a hodně věcí k uskladnění? Chcete případně využít i garáž, polovinu uzavřené okrasné zahrady ve dvoře nebo další prostory v domě? Výčet možností níže.

Požadavek na prostor jsme zmínili oprávněně, byt se prodává i s kolárnou, 1/2 okrasné zahrady a se sklepem, ve sklepě můžete využít až 100 m2 prostor . V současné době je prostor sklepa ve většině otevřený, je možné jej přepažit pevnými příčkami podle potřeby nebo rozdělit posuvnými prvky. Hlavně je vhodný pro činnosti, kdy potřebujete mít tento prostor v rychlém dosahu od bytu nebo je výhodou, že na cestě „do práce“ nemusíte opustit střechu domu. Dalšími možnostmi je koupě poloviny okrasné zahrady ve dvoře, případně i sousedící garáže, části půdy. Možnosti lze v zásadě popsat takto:
1/ byt s kolárnou + zahrada, k tomu příp. garáž ----------- cena: 4 850 000 Kč, příp. 5 600 000 Kč
2/ půdní a sklepní prostory - společně ------------------------- cena: 2 200 000 Kč

Všechny tyto nabízené prostory si můžete prohlédnout na prohlídce, jejich cena je stanovena zvlášť, výsledná cena „balíčku“ více nabízených prostor je k jednání.

Dispozičně velmi zdařilý byt dispozice 3+1 ve 3. nadzemním podlaží bytového domu s celkem 6 bytovými jednotkami v Zámecké ulici po citlivě provedené rekonstrukci tak nabízí 2 pokoje o velikosti 20 m2, ložnici o velikosti 13 m2, všechny přístupné z široké, prosvětlené chodby s dostatkem úložného prostoru, 2 pokoje jsou navíc klimatizované. Koupelna s vanou a samostatně přístupné WC po rekonstrukci nabízí dostatek prostoru i pro ranní hygienické rituály celé rodině. Propojení kuchyně s jídelnou a zvláště řešení kuchyňské linky do písmene U včetně světlíků v kuchyňské lince poskytuje pocit vzdušnosti, prostoru a příjemné atmosféry pro letmé ranní setkávání nebo přípravu jídel v každou denní dobu. Výhled z pokojů do klidné ulice s parkem nebo i z jídelny do dvora s okrasnou zahradou díky velkým oknům se neomrzí, byt působí větším dojmem a to můžete ještě více podtrhnout volbou vašeho zařízení, nábytku i barevným provedením stěn.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Číslo nabídky:377837Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:3Typ:

Prodej

Počet podlaží:4Podkategorie:

3 + 1

Plyn:plynovodJednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceStav objektu:po rekonstrukci
Budova:smíšenáVlastnictví:

osobní

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.