RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 14278 m2, Drnholec

Informace u makléře

Drnholec

Ve výhradním zastoupení Vám nabízím prodej areálu v centru obce Drnholec, s vynikající polohou a plochou pozemku 14 278 m2. Tento rozsáhlý areál nabízí mnoho možností a potenciál pro různé investiční projekty.

Areál je ideálně umístěn v samotném srdci obce a je obklopen příjemným prostředím. V současné době se na pozemku nachází několik budov, které se mohou využívat pro komerční nebo rezidenční účely, případně je možné vybrané budovy odstranit.

Hlavní budova, která je památkově chráněná je využívána v přízemí pro vinařství a v patře jako penzion. Areál je napojen na všechny sítě, el. voda, plyn, Veřejná splašková kanalizace je před areálem ale nedošlo k napojení, areál má septik.

Pozemek je plně v souladu s územním plánem Sc - Smíšená centrální zóna, jedná se o smíšené území zahrnující centrum obce. Doporučuje se zde soustřeďovat především občanskou vybavenost všeho druhu s výjimkou základních škol. Dále jsou zde přípustné byty integrované v objektech občanské vybavenosti, rodinné domy, objekty ubytovací, ústavy sociální péče domovy důchodců, telefonní ústředny, hromadné parkovací plochy i tržiště. Podmíněně přípustné je umístění drobné výroby a řemesel, autoopraven, skladů a výrobních služeb, hasičské zbrojnice, hygienických vybavení a šaten, sportovních hal, tělocvičen a fit center, neveřejných správních budov, kaplí, mateřských škol, jeslí a dětských hřišť.
V této zóně jsou doplňkově k hlavní funkci přípustné tyto další stavby: studny, stavby pro chov zvířectva a malé zemědělské stavby do 25 m2, garáže hromadné, řadové i jednotlivé, regulační stanice plynu, malé čistírny odpadních vod a malé vodní plochy (kašny, jezírka).
Skvělá dostupnost a blízkost veškeré občanské vybavenosti včetně obchodů, restaurací a veřejné dopravy poskytují výhodu pro potenciální investory.

Prodej tohoto areálu je skvělou příležitostí pro rozšíření obchodního portfolia nebo pro vytvoření moderních rezidenčních jednotek ve středu obce. Buďte součástí expanzivního regionu a využijte potenciál tohoto atraktivního pozemku.

Neváhejte a kontaktujte mě pro více informací a domluvení schůzky na prohlídku tohoto zajímavého areálu.

Číslo nabídky:378758Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.