RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 4084 m2, Nový Šaldorf-Sedlešovice

5 540 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Nový Šaldorf-Sedlešovice

Dobrý den všem!

V obci Nový Šaldorf - Sedlešovice se naskýtá jedinečná příležitost ke koupi stavebního pozemku, který rozhodně stojí za vaši pozornost.

Představte si rozlehlý pozemek obdélníkového tvaru o výměře 4084 m2 v mírném svahu, situovaný směrem na jihovýchod, kde každý nový den vás bude vítat východem slunce, které se bude odrážet od zářivého travnatého koberce vaší budoucí zahrady.

A co víc!

Z vašeho pozemku budete mít dechberoucí výhled přímo na historický skvost města Znojma – Loucký premonstrátský klášter, který byl po staletí jedním z nejvýznamnějších klášterních komplexů ve střední Evropě.

Už si to dokážete představit?

Nabídneme Vám projektovou dokumentaci k výstavbě domu, ale může to být nemovitost, kde si můžete vytvořit domov přesně podle vašich představ!

Rodinné sídlo, které bude odrážet vaši osobnost a styl, poskytne útočiště pro vaši rodinu a bude místem, kde se budou psát nové příběhy vašeho života.

Nenechte si ujít šanci stát se částí této malebné obce a vytvořte si své vysněné bydlení právě zde.

Je to mimořádná příležitost, a proto neváhejte, takový stavební pozemek s luxusní orientací a výhledem ve Znojmě nenajdete!

Vizualizace, nechť jsou Vám vodítkem, jak by Váš vysněný dům podle projektové dokumentace mohl vypadat.

Přijďte se podívat a nechte se inspirovat krásou a potenciálem, který tento pozemek nabízí.

Těšíme se na vaši návštěvu a jsme připraveni odpovědět na veškeré vaše dotazy.

Společně můžeme dokázat, že snění o dokonalém domově je prvním krokem k jeho realizaci.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce pro majitele a ten si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií.

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na mailové adrese miroslav.klepacek@re-max.cz a začněme společně tvořit vaše nové zítřky na kouzelném pozemku se skvělým výhledem nad Louckým klášterem ve Znojmě!

Zaujal Vás tento pozemek?

Zavolejte nám!

Jsme makléři ze štatlu a plníme Vaše realitní sny!

Číslo nabídky:380699Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Voda:StudnaElektřina:380 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.