RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej zahrady, 2170 m2, Brno

4 300 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Brno

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji pozemek ( dle územního plánu města Brna vedeno jako smíšená plocha) v městské části Brno-Slatina. Rovinatý pozemek v lokalitě Slatinka o celkové ploše 2 186 m2 (pravidelný obdélník se zadní skosenou hranou cca 26x83 m) nyní slouží jako udržovaná rekreační zahrada s ovocnými stromy, skleníkem a obdělávanou plochou pro sezónní pěstování zeleniny. Celý prostor je oplocený a uzamykatelný. Na pozemku se nachází rekreační zděná chatka a vyzděná garáž pro jedno osobní auto nebo jako dílna. Na pozemku je zavedena elektřina, voda se čerpá ze studny umístěné na pozemku.
K pozemku je pohodlný přístup a příjezd po zpevněné cestě, která je v majetku města Brna. V blízkém dosahu je vlakové nádraží Brno-Slatina, do lokality zajíždí autobus MHD. Výhodou je také komfortní nájezd na dálnici D1 (směr Olomouc a směr Praha), vzdálený cca 1 kilometr.

Číslo nabídky:382803Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Elektřina:230 V, 380 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.