RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej historického objektu, 700 m2, Ježovy

15 000 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Ježovy

Toužíte vlastnit opravdu rozlehlou nemovitost s pořádným kusem historie a navázat tak na vlastníky šlechtických rodů jižního Plzeňska?
V exkluzivním zastoupení nabízíme prodej zámku v obci Ježovy nedaleko Švihova, pouhých 16 km od Klatov a cca 40 km od Plzně.
Historie zámku sahá až do první čtvrtiny šestnáctého století, ale dochovaná podoba je výsledkem pozdně barokní přestavby ze sedmnáctého století. Celý zámecký areál je chráněn jako kulturní památka.
Máte jedinečnou příležitost splnit si svůj sen o vlastním zámku a zapsat se tak do dějin této nemovitosti po šlechtických rodech Račínů, Černínů a Morzinů.
Poslední rozsáhlou rekonstrukcí, zejména interiérů, prošel zámek po roce 2000 a v současnosti je využíván k soukromým účelům.
Zámek o zastavěné ploše 439 m2 nabízí dvě samostatně užitná podlaží s plochou cca 700 m2. V přízemí se uprostřed nachází valenou klenbou zaklenutá vstupní síň, která je dominantním vřetenovým schodištěm propojena s druhým podlažím. Obě prostorově velkorysá patra jsou uzpůsobena k trvalému bydlení, kde nechybí vlastní kuchyně a koupelna s toaletou.
Součástí přilehlých pozemků o celkové výměře 16.551 m2 jsou dále tři hospodářské budovy - bývalé stáje s klenutými pruskými klenbami, budova dílny a budova skladu o celkové zastavěné ploše cca 1340 m2.
Tyto vedlejší budovy nabízí novému majiteli velký potenciál pro komerční využití a spojení tak luxusního bydlení s podnikáním.
Pro bližší informace a domluvení termínu prohlídky kontaktujte makléře.
Těšíme se na Vás.

Číslo nabídky:383025Plocha užitná:700
Kategorie:

Historické objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:DobrýBudova:Smíšená

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Luděk Sýkora
Kontakt na makléře Luděk Sýkora

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.