RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1166 m2, Petrovice

3 680 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Petrovice

Hledáte pozemek ke stavbě rodinného domu v blízkosti krásné přírody a přesto v blízkosti většího města? Pak malebná obec Petrovice je skvělá volba.

Doporučejeme shlédnout video k nabídce a také vizualizaci stavby na fotkách.

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme ke koupi stavební pozemek v obci Petrovice, jen 10 km od Blanska na okraji Drahanské vrchoviny o celkové ploše 1.166 m2.

Pozemek leží na okraji obce téměř na konci slepé ulice. V okolí stojí několik rodinných domů, cca 100 metrů od domu je místní mateřská škola.

Pozemek je rovinatý a je k němu zpracovaná projektová dokumentace k výstavbě dřevostavby a je schválené i stavební povolení.
Rozvod vody vede pod přilehlou komunikací, odpadní vodu je nutné řešit samostatnou čističkou s přepadem do jednotné místní kanalizace. Přípojka elektřiny je na pozemku, plynová přípojka na hranici pozemku.

Petrovice právem získaly v roce 2019 ocenění Vesnice roku. Nejen, že tu najdete nádhernou přírodu, ale i zázemí pro Vaši rodinu. Velké oblibě se těší vyjížďky na koních pořádané místním zemědělským družstvem.

Poloha Petrovic láká k mnoha výletům. Nedaleko najdete Punkevní jeskyně, Sloupsko-šošůvské jeskyně, rozhledny, několik zámků i hradních zřícenin. V okolí vede také nespočet turistických i cykloturistických tras.

Makléřka nabídky vám při osobní prohlídce ráda zodpoví veškeré vaše informace.

Číslo nabídky:383095Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.