RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 86 m2, Brno

Informace u makléře

Brno , Brno-Starý Lískovec

Unikátní investiční příležitost: Rodinný dům s projektem na tři bytové jednotky!
Nabízíme k prodeji rodinný dům na ulici Jemelkova v Brně, městská část Starý Lískovec.
Současný majitel počítal s kompletní rekonstrukcí, ke které je již zpracovaný projekt na tři samostatné bytové jednoteky.
Každá jednotka je plánována s ohledem na moderní bydlení a komfort. Jejich dispozice jsou navrženy jako 3+kk, 1+kk a 2+kk (1+1)

Rozdělení domu na tři samostatné jednotky otevírá zajímavé možnosti pro podnikání a investice. Jednotlivé byty lze využít nejen k bydlení a dlouhodobému pronájmu, ale také jako komerční prostory, kanceláře či ke krátkodobým pronájům. Tato flexibilita umožňuje maximalizaci výnosů z nemovitosti.
Navržené bytové jednotky jsou pouze výchozím bodem pro nové vlastníky. Noví zájemci mají možnost si upravit interiér a rozložení prostor podle svých individuálních potřeb a představ. Tím se dům stává skutečně osobním a jedinečným prostorem pro život či podnikání.

Díky variabilitě bytových jednotek nabízí tento dům skvělou možnost pro vícegenerační bydlení a umožňuje generacím žít pohromadě s respektem k soukromí každého člena rodiny.

K domu patří zahrada s dvorem a garáží, která nabízí dostatek místa pro relaxaci, zahradničení a parkování.
Poloha tohoto domu je nejenom výhodná pro rychlou dostupnost do centra Brna, ale také poskytuje veškerou občanskou vybavenost v okolí. Obchody, školy, restaurace, zdravotní střediska jsou v dosahu, což zajišťuje pohodlné a komfortní bydlení.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce pro majitele a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií.
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Uvedené podlahové plochy domů jsou pouze orientační.

Číslo nabídky:383430Plocha užitná:86
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovod, StudnaElektřina:230 V, 380 V
Stav objektu:Určený k demoliciTopení:lokální plynové
Budova:CihlováTelekomunikace:Telefon, Internet
Doprava:dálnice, silnice, MHD, autobus

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.