RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej zemědělského pozemku, 3665 m2, Terezín

395 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Terezín

České Kopisty jsou vesnice, část města Terezín v okrese Litoměřice. Nachází se ve stejnojmenném katastrálním území s rozlohou 2,97 km² asi dva kilometry severovýchodně od Terezína.
V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji pozemek typu Pole o celkové ploše 3665 m² nacházející se v části obce České Kopisty, obec Terezín, okres Litoměřice. Jedná se o úplnou rovinu, kvalitní ornice bonita I nejcennější půda. Příjezdová vozovka má asfaltový povrch. Tento prostor poskytuje široké možnosti využití a je ideální pro různé projekty pěstování či jako Vaše investice k pachtu nebo pronájmu. Díky své rozloze nabízí dostatek prostoru pro vaše plány či podnikatelské záměry. Pozemek se nachází v klidné lokalitě s dobrou dostupností . V případě zájmu je pozemek volně přístupný, vaši nabídku nahrajte do aukčního systému RE/MAX, uzávěrka nabídek je do konce měsíce dubna. Prodejte s námi i Vaši nemovitost formou získání nejlepší nabídky.

Číslo nabídky:385051Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Michal Kožíšek
Kontakt na makléře Michal Kožíšek

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.