RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem pozemku pro komerční výstavbu, 1553 m2, Švábenice

30 000,00 Kč 

Švábenice

Ve Švábenicích, okr. Vyškov, nabízíme k pronájmu na okraji obce oplocený a osvětlený areál o celkové ploše 1553 m2, který do dnešních dní sloužil jako sídlo stavební firmy. Nemovitost svou polohou 3 km od nájezdu na D1 v Ivanovicích na Hané s dojezdem cca 30 minut do Brna i Zlína je ideální příležitost pro stavební firmu či dopravní a zásilkovou společnost k uskladnění svého vozového parku pod dohledem kamerového systému.
Příjezd ke skladovacím prostorám je po asfaltové komunikaci okrajem obce dobře dostupný i kamionům, což rozšiřuje možnost využití a přístup klientům.
Areál je připojen k síti elektrické energie. Voda je z vlastní studny.
U vybetonovaného vjezdu je unimobuňka sloužící jako kancelář a zázemí pro personál. Venkovní areál je tvořen odstavnou plochou zpevněnou drceným kamenivem, plechovým uzamykatelným skladem a zastřešeným skladovacím přístřeškem.
Při dlouhodobém pronájmu lze s majitelem jednat o další možné úpravě či doplnění plochy a oplocení.
Nájemné činí 30.000,- Kč + 3.500,- Kč jako zálohy na elektřinu vč. internetu, na nějž je připojeno zabezpečení. Majitel požaduje kauci ve výši dvou měsíčních nájmů.

Více u makléře nemovitosti.

Číslo nabídky:385959Kategorie:

Pozemky

Typ:

Pronájem

Jednotka:za měsíc
Odpad:jímkaElektřina:230 V, 400 V
Doprava:dálnice, silnice, autobus
Renata Dvořáková
Kontakt na makléře Renata Dvořáková

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.