RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 90 m2, Senice na Hané

Nedostupné, nevolat

Senice na Hané

Kupní cena je včetně provize RK a právního servisu s advokátní úschovou.
Doporučujeme zhlédnout video-prohlídku, a přečíst celý inzerát nabídky. Ve videu je pro inspiraci použita vizualizace toho, jak by dům mohl vypadat.

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme rodinný dům určený k demolici, a to na parcele se zastavěnou plochou a nádvořím s výměrou 205 m2, v malebné obci Senice na Hané, konkrétně v části Cakov. Parcely, které tvoří funkční celek s rodinným domem mají celkovou rozlohu 748 m2, a skýtají tak možnosti pro vaše budoucí stavební plány. Sběrný dvůr, který zajisté využijete při demolici, je v obci Senice na Hané, vzdálené do 4,5 km. Budoucí využití souboru těchto nemovitostí může sloužit také jako sídlo odpočinku v podobě chalupy na venkově. Šířka parcely je přibližně 23 m a hloubka parcely cca 35 m. Zadní část pozemku tvoří skála s různými terénními úrovněmi. Dům ja napojen na kanalizaci a elektřinu. Plyn je možné připojit, v domě se nevyužíval.

Předzahrádka u domu je v majetku obce a lze ji od obce odkoupit, což nabízí další možnost rozšíření stávající parcely, a příjemné zvelebení budoucího prostoru kolem domu.
Dle katastru nemovitostí zde právě probíhá "Obnova operátu", ke které se více dozvíte u makléře nabídky, proto berte prosím na vědomí, že se uvedené informace ohledně výměr či evidence způsobu využití parcel mohou ve skutečnosti mírně lišit.

Milovníci přírody ocení blízkost Hradu Bouzova a okolních přírodních krás na procházky třeba nedávno vybudované Biocentrum Véklice. V obci Senice na Hané, pod kterou část Cakov spadá, je veškerá občanská vybavenost jako je mateřská i základní škola až do 9.třídy, autobusová i vlaková doprava, zdravotnické zařízení s lékárnou, obchod se smíšeným zbožím i domácími potřebami, venkovské hospůdky pro posezení s přáteli, sportovní místa jak venkovní, tak i v hale k volnočasovým aktivitám (například házená, fotbal...), hasiči a spousta kulturních akcí.

Neváhejte a využijte této příležitosti k vytvoření si vlastního domova přesně podle svých představ.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat, ráda vás přivítám na prohlídce tohoto, potenciálem obdařeného místa. Fotografie interiéru mohu zaslat na vyžádání. Realitní makléřka Jana Barabášová RE/MAX Delux

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:387012Plocha užitná:90
Kategorie:

Domy

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 V, 400 VStav objektu:K demolici
Topení:lokální tuhá palivaBudova:Smíšená
Doprava:silnice, autobus

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.