RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 150 m2, Blatce

14 900 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Blatce

Nabízíme Vám rodinný dům postavený na velkém slunném stavebním pozemku přímo vedle malebného hradu Houska. Tento dům má neobyčejnou atmosféru a díky své strategické poloze nabízí jedinečný a výjimečný životní prostor. Vychutnejte si klid a pohodu v těsné blízkosti historie a krásné přírody. Moderní vybavení, prostorné pokoje a kouzlo minulosti čekají na nové majitele!

Nabízíme Vám exkluzivní rodinný dům postavený na betonových základech s dřevěným krovem. Střecha je osazena žlabem se svody a komínem. Klempířské konstrukce jsou z mědi, vchodové dveře jsou dřevěné prosklené a interiérové dveře jsou dřevěné plné nebo částečně prosklené. Okna domu jsou EURO typu a podlahy jsou pokryté keramickou dlažbou, prkny nebo parketami. V domě najdete i moderní vybavení z masivního dubového dřeva, včetně kuchyňské linky a vestavěných skříní.

Tento dům je vybaven centrálním alarmem a připojením k internetu. K dispozici je také zahrada a přístup z místní komunikace. V suterénu najdete technickou místnost a kotelnu, v přízemí zádveří, koupelnu, toaletu, kuchyň, obývací pokoj a garáž s vlastním vstupem.

V podkroví se nacházejí tři místnosti s možností využití pro další obytný prostor pod střechou. Vytápění je ústřední pomocí kotle na tuhá paliva a lokálními krbovými kamny v obývacím pokoji. Teplou vodu zajišťuje elektrický bojler. Nemovitost je napojena na elektřinu, vodu z vlastní studny a kanalizace je svedena do septiku.

Nabízíme Vám také přístup k pozemkům parc. č. St. 115 a parc. č. 101/1, které tvoří jeden funkční celek o celkové ploše 4942 m². Pozemky jsou lehce svažité a vhodné pro různé využití. Na pozemku se dále nacházejí kolny a dva vrty.

Houska je jeden z našich nejtajemnějších a nejromantičtějších hradů, upravený na zámek, vybudovaný na mohutném pískovcovém ostrohu ve východní části Kokořínských lesů, v katastrálním území Houska obce Blatce, 47 km severně od Prahy. Houska dodnes patří k nejlépe dochovaným hradům Přemysla Otakara II. a je chráněn jako kulturní památka ČR. Podle nejnovějších poznatků vyplývajících z archeologického průzkumu byl hrad založen v první polovině 13. století Přemyslem Otakarem II. Pravděpodobně z rukou Václava II. se dostal do držení Ostrve, pánů z Dubé. Hrad vyrostl v lokalitě původně dřevěného, později kamenného hradiště (konec 9. století), které vévoda Pšovanů Slavibor založil pro svého syna Houseka. Během své existence prošel původně nedobytný gotický hrad řadou stavebních úprav, díky kterým se dnes na Housce setkáme se všemi slohy, a to již od pozdně románského období. Zejména zásahy renesanční určily aktuální podobu stavby i nejbližšího okolí hradu. Renesanční zámek s prvky gotického hradu je zřejmě ta nejvýstižnější charakteristika pro jeho nynější podobu.

Prohlídkový den se bude konat po předchozí telefonické či emailové domluvě.

Dovolujeme si upozornit, že v případě více zájemců může být nemovitost prodána nejlepší nabídce.

Číslo nabídky:391802Plocha užitná:150
Kategorie:

Domy

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Odpad:septikStav objektu:Velmi dobrý
Budova:Cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Jakub Šprynar
Kontakt na makléře Jakub Šprynar

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.