RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Nové roubenky se staví stále častěji

Dřevěná roubenka se hodí hlavně na venkov, a ani na venkově ne do každé zástavby. Obecně však platí, že když roubenka do krajiny zapadá, pak je to nádherná a kouzelná stavba. Dřevostavby se v posledních letech dostávají do popředí, staví se stále častěji, a roubenka je jednou z variant. Abyste si ji postavili sami svépomocí, musíte si toho dost nastudovat a být šikovní řemeslníci, ale můžete to nechat i na profesionální firmě, která se stavbou roubenek zabývá.

Proč si postavit roubenku

Důvodů, proč si lidé roubenky znovu staví, je hned několik:

  • Originalita a krása. Roubenka je opravdu originální a krásná. Bude vyčnívat, ale zároveň je i praktická. V dnešní době už spojuje historický nádech a moderní stavební postupy.
  • Voňavá a útulná. Přírodní stavby obecně mají výbornou atmosféru, dřevo je přece jen něco jiného než beton nebo jiné materiály. Dřevo voní a samo o sobě vytváří útulné prostředí.
  • Rychlá výstavba. Profesionálové vám postaví roubenku velmi rychle. Používají kvalitní dřevo - smrk, lepené borovice, červený západní cedr, žlutý cedr a další kvalitní materiály.

 

Roubenka je často rekreační objekt

Někteří lidé si stavějí roubenky k bydlení, ale velmi často se roubenka také používá jako rekreační objekt, kde můžete hostit hosty ve velmi příjemném a zároveň netradičním prostředí. Když je zasazena do krásné přírody, má k sobě hezkou stylovou zahradu či ještě další stavby v podobném duchu, pak se k vám budou hosté sjíždět zdaleka!

28.12.2020

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.