RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Očima se kupuje, penězi se platí

Znáte toto staré pořekadlo? U nemovitostí platí dvojnásob. Vše začíná samozřejmě inzerátem. To nejdůležitější není faktický popis, ale fotografie a video. Faktem je, že úvodní fotografie určuje ráz celého inzerátu. Můžete svou nemovitost, kterou prodáváte, popsat dokonale, ale stejně jsou základem perfektní fotky s videem. Když zaujmou fotky, máte jistotu, že si váš text zájemce přečte až do konce. A třeba se z něj vyklube i vysněný kupující, který bude ochoten zaplatit peníze, které za svou nemovitost požadujete.

Fotky a video od profesionála

Ať už prodáváte byt, rodinný dům nebo garáž, vždy se vyplatí pozvat si profesionálního fotografa a kameramana. Ten totiž vykouzlí z minima maximum. Dokáže vaši nemovitost nafotit a natočit tak, že ji skoro ani nepoznáte. Využije ideální světlo, kvalitní fotoaparát s kamerou a hlavně zkušenosti. Výsledkem pak budou fotky a video, které vám nemovitost pomohou prodat za maximum možného.

Profesionála zajistí realitní kancelář

Když budete od počátku spolupracovat s kvalitní realitní kanceláří, nemusíte fotografie a video vůbec řešit. Kvalitu poznáte nejlépe tak, když se podíváte na ostatní inzeráty vybrané realitní kanceláře, protože ta obvykle spolupracuje s jedním nebo dvěma „profíky“, kteří fotí a točí všechny nabízené nemovitosti. Už podle toho se pozná třída vybrané realitky. Kromě prezentace nemovitosti realitní kancelář zařídí také vše ostatní včetně popisu nemovitosti atp.

Home staging

Na kvalitu fotek má samozřejmě vliv také příprava nemovitosti k prodeji. Někdy nestačí, když dům pořádně uklidíte, lepší je si připlatit za home staging, což je profesionální příprava nemovitosti k prodeji. Tuto možnost vám nabídne pouze kvalitní realitní kancelář, případně vám řekne, co je potřeba připravit. Záleží na konkrétní nemovitosti.

Prodejní cena

Když už vaše nemovitost zaujme oči zájemce, je potřeba, aby ještě vytáhla peníze z kapes kupujícímu. S určením prodejní ceny to není tak jednoduché. Každý chce dostat maximum, ale musí se to trefit přesně. Když přestřelíte, zájemce nenajdete ani s perfektními fotkami a videem. A prodávat pod cenou taky není ideální. Opět vám pomůže profesionální realitní kancelář.

29.2.2020

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

REMAX Delux Brno

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.