RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Odhad ceny nemovitosti v Brně a okolí zdarma

Chystáte se prodat nemovitost v Brně nebo přilehlém okolí? Prodáváte byt, rodinný dům, komerční objekt nebo třeba jen garáž? Když chcete maximalizovat svůj zisk, určitě spolupracujte s osvědčenou realitkou. Pomůže vám nemovitost rychle a výhodně prodat, provede vás bezpečně celým procesem, poradí a spoustu toho za vás vyřídí. Ještě než se rozhodnete pro konkrétní realitní kancelář, a dříve než společně určíte optimální prodejní cenu, můžete alespoň zdarma zjistit, na kolik by odhadla cenu vaší nemovitosti brněnská realitní kancelář RE/MAX Delux. Stačí vyplnit formulář, napsat email nebo zavolat, a obratem se dohodnete na prohlídce nemovitosti. Během pár dnů pak dostanete zdarma kvalifikovaný odhad ceny nemovitosti.

Odhad dostanete bez závazku

Tím, že o odhad ceny nemovitosti požádáte, se nijak realitní kanceláři nezavazujte. Samozřejmě můžete svou nemovitost prodávat sami nebo i s jinou realitkou, jak je vám libo. RE/MAX Delux sází na to, že když uvidíte jejich profesionální, vstřícný a aktivní přístup, že si možná vyberete je. V Brně je spousta realitních kanceláří, ideální je vybrat si tu svou na základě doporučení přátel, na základě úspěšných prodejů jiných nemovitostí, a hlavně také podle své intuice, kterou je nejlepší si ověřit při osobním setkání.

Můžete získat i profesionální analýzu

Odhad ceny nemovitosti je první krok před zahájením prodeje. Bude se vám lépe začínat nebo třeba vyjednávat v rodině, když budete mít v ruce konkrétní podklady k dané nemovitosti. Ještě lepší a detailnější je profesionální analýza, kde uvidíte, jaké máte reálné možnosti prodeje. Tuto analýzu vám realitní kancelář také zpracuje na požádání, ale už si za ni bude něco málo účtovat.

Zavolejte, napište, vyplňte formulář nebo osobně zajděte do kanceláře realitní kanceláře RE/MAX Delux v Brně. Najdete ji na adrese: Křenová 306/40, Brno-město.

3.11.2019

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

Realitní makléř

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.