RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Odhad výkupní ceny zdarma a bez závazků

Když člověk prodává nemovitost, nejvíce ho obvykle zajímá a přitahuje prodejní cena. Kolik si za nemovitost může říct? Nejlépe a zdarma vám poradí některé realitní kanceláře, které vám vypracují odhad výkupní ceny nemovitosti zdarma. Například brněnská realitní kancelář RE/MAX Delux vám udělá odhad zcela nezávazně a zdarma.

Asi se ptáte, proč by vám měl někdo dělat něco zdarma. Realitní kancelář uvažuje tak, že když se vám bude líbit její otevřený a příjemný přístup a jejich profesionalita, třeba se pak na ni obrátíte v případě, že budete chtít s nějakou realitní kanceláří spolupracovat. Odhad výkupní ceny dostanete ale úplně zdarma.

Nejen zdarma, ale také absolutně bez závazků. Na webu vyplníte jednoduchý formulář k vaší nemovitosti, podle kterého pak odhadce vaši nemovitost ocení. K ničemu se nezavazujete, nepodepisujete žádnou smlouvu, nemáte vůči realitce žádné závazky. Kvalifikovaný odborný odhad dostanete tedy opravdu zdarma a nezávazně.

Kdybyste s realitní kanceláří chtěli začít spolupracovat ještě více, můžete dostat zpracovanou také profesionální analýzu k odhadu prodejní ceny, která vám bude zaslána na email. V ideální případě vám pak realitní kancelář pomůže připravit nemovitost k prodeji, určit prodejní cenu, vytvořit perfektní prezentaci, a hlavně najít kupce. Celou transakcí vás bezpečně provede a dovede až ke kýženému konci.

24.10.2021

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.