RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Okamžitý výkup nemovitosti

Když jste pod tlakem a potřebujete nutně peníze, můžete extrémně rychle prodat nemovitost. Nebude to za tržní cenu, protože spěcháte, ale když se dohodnete s férovou realitní kanceláří nebo jiným investorem, vydělají na tom obě strany. Nejjistější je oslovit spolehlivou realitní kancelář, která běžně s nemovitostmi obchoduje. Tak celá transakce proběhne bezpečně a velmi rychle. Třeba i do 24 hodin.

80 % z tržní ceny nemovitosti

U takovýchto okamžitých výkupů nemovitosti nejvíce záleží na samotné nemovitosti. Jestli je pro realitní kancelář atraktivní, a na jaké ceně se s prodávajícím dohodne. Když realitní kancelář usoudí, že je schopna vaši nemovitost prodat bez časového tlaku výhodněji, než za jakých podmínek ji od vás vykoupí, pak se exkluzivní výkup může uskutečnit. Při jednání o ceně můžete požadovat až 80 % tržní ceny vaší nemovitosti.

Jak prodej probíhá

Poté, co oslovíte realitní kancelář, si domluvíte osobní schůzku s makléřem. Čím dříve, tím pro vás asi lépe. Proberete celý případ, podíváte se společně na nemovitost, projdete smlouvy a další byrokracii. Makléř si vezme čas na rozmyšlenou, poradí se, a dá vám konkrétní nabídku. Když se dohodnete na kupní ceně, obratem bude připravena kupní smlouva, kterou obě strany podepíší. Ihned je možné podat vklad nemovitosti na katastr nemovitostí. Když toto proběhne, můžete dostat na svůj účet peníze v plné výši. Celá akce může trvat jen pár dní, záleží na domluvě.

Když máte jiné představy, jak prodej realizovat, dohodněte se s realitní kanceláří. Existují totiž různé případy a možnosti. Někdy je možno předem zaplatit část kupní ceny, abyste dostali peníze ihned, jindy máte garantovány peníze do 2 měsíců. Opravdu záleží na konkrétní situaci. Na nemovitosti, na realitní kanceláři a hlavně na vašich požadavcích a potřebách.

14.2.2020

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

Realitní kancelář Brno

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.