RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Okamžitý výkup nemovitosti realitní kanceláří

Spousta lidí se dostává do těžkých situací, kdy jim připadá, že jediným řešením je opravdu rychlý prodej nemovitosti. Tak to je v dnešním světě dluhů, půjček, exekucí, insolvencí a jiných finančních tlaků. Když už potřebujete prodávat rychle, nejlépe se obraťte na férovou realitní kancelář. Nemovitosti jsou jejich práce, a když budete potřebovat peníze opravdu rychle, tady máte šanci. Opravdu si však vyberte důvěryhodnou realitku. Na doporučení, podle zkušeností a taky podle prvního dojmu, jaký na vás dělá.

Kolik peněz dostanete

Počítejte s tím, že tím, že s prodejem tak spěcháte, prodáte nemovitost pod cenou. Otázka je, kolik pod cenou. Tady vám právě může pomoci férový makléř. Když vidí šanci, že se vaše nemovitost výhodně prodá, ale zabere to trochu času a práce, pak je ochoten vám okamžitě nabídnout slušnou cenu. Řádově 70 – 80% hodnoty, než za jakou je podle svého odhadu schopen nemovitost v řádu měsíců prodat. Prodej je však nejistý a vy nejspíše nemáte čas čekat, kdy už se konečně prodá. Proto je to výhodná transakce pro obě strany.

Postavte se problému čelem a jednejte

Máte dluhy, jste v exekuci nebo insolvenci? Vše má řešení! Ať už máte jakékoliv problémy, myslete na to, že samy nezmizí. Když strčíte hlavu do písku, jakmile ji vytáhnete, problémy budou ještě větší. Postavte se k situaci čelem a začněte ji řešit, to je nejlepší rada. Začněte tím, že si o problému a svých možnostech otevřeně promluvíte s nestranným odborníkem. Chcete-li prodávat nemovitost, pak nejlépe s makléřem. Možná vás překvapí a navrhne rychlé a elegantní řešení. Případně vám pomůže udělat první kroky.

Celá spolupráce bude probíhat diskrétně a vy můžete mít peníze na svém účtu během několika dní. Důležité je zavolat co nejdříve a mluvit o věcech co nejotevřeněji, aby mohl makléř najít nejlepší řešení. Když uvidí, že by mohla být situace výhodná opravdu pro obě strany, bude do vás rád investovat nejen svůj čas a energii, ale také peníze.

19.10.2019

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

Tomáš Šimek

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.