🏡 41_Delux podcast 🔴 Nejčastější námitky a dotazy klientů realitek❗️Argumentace a vysvětlení dotazů✅

Rozhovor s 👉 asistentem kanceláře Ivanem Přepechalem, školitelem nováčků v realitách a 👉 Tomášem Šimkem, majitelem realitní kanceláře RE/MAX Delux = na téma: Námitky klientů realitních kanceláří 💡

 

Co se dozvíte v našem rozhovoru❓

✅ Jaké jsou nejčastější obavy klientů realitních makléřů❓

✅ Jak by měl profesionální makléř být schopný argumentovat❓

✅ Námitkové dezinformace❓

✅ Jak reality v praxi fungují❓

✅ Čeho se nebát a čeho se naopak vyvarovat❓

✅ A dalších cca 30 nejčastějších dotazů❗️

✅ Vysvětlení všech obvyklých otázek❗️

Odpovědi na tyto otázky a mnohem více se dozvíte v tomto video Delux podcastu ✔️

Video verse podcastu

Audioverse podcastu

6.1.2023

O mně

 

Každý z nás denně zažíváme nové věci a stále se učíme, jak se vypořádat s každodenními výzvami, které nám život přináší. Ve světě obchodu se pohybuji 18 let a každý další den je i pro mě novou výzvou a zkušeností, kterou přijímám s pokorou a cílem být lepším člověkem. Moje práce mě naplňuje a jsem rád, že mohu říci „práce je mi radostí“ !

 

V mém podnikání se odráží empatie, profesionalita a maximální odpovědnost za plnou spokojenost mého klienta. Zajišťuji pro Vás profesionální práci fotografa, 2D i 3D půdorysy, home-staging, video-prohlídky, prohlídky s dronem i prezentaci na sociálních sítích a renomovaných inzertních serverech. Vše, co dělám, provádím naplno a s jasným cílem prodat Vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu!

 

Díky společnosti RE/MAX, která je lídrem na světovém realitním trhu, je moje neustálé vzdělávání zárukou kvality poskytovaných služeb. Jsem hrdý na to, že mohu být v týmu plného profesionálů v naši realitní kanceláři Delux.

 

Někdo říká, že cesta k cíli není důležitá, ale pro mě právě ta cesta je cíl. Každá vede jinými zákoutími, každá bude vždy jiná ať už vybereme jakýkoliv směr. Se mnou budete vždy bezpečně našlapovat s přesně daným cílem. Vaše plná spokojenost je mým nejlepším doporučením.

 

Na mne se můžete spolehnout!

Certifikáty

195x200_RMX_SILVER 195x200_RMX_Aukcni_specialista 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.