Prodej pozemku pro bydlení, 1098 m2, Vranovice
Nedostupné, nevolat

Vranovice

Ve výhradním zastoupení majitele nemovitosti vám nabízíme krásný a klidný stavební pozemek o výměře 1098 m2 ve slunné obci Vranovice poblíž Pálavských vrchů. Pozemek uliční šíře 9 m a délky 117 m je jižně situovaný a zaručuje po celý den mnoho slunečních paprsků. Celý pozemek je určený k rodinnému bydlení a jeho velkou výhodou je vstup na pozemek z každé uliční části, což také přináší potenciál na stavbu dvou rodinných domů. Na hranici pozemku najdete přípojku elektrické energie a kopanou studnu se stálou hladinou vody. Další přípojky jsou v dosahu několika metrů. Udržovaný vinohrad, vzrostlé, plně rodící ovocné stromy a mandloň jsou v tento okamžik příjemným zpestřením celého pozemku. Vranovice leží na dopravně strategickém místě, do Brna vlakem přijedete za 24 minut, autem za 30 minut a pár kilometrů vzdálená kouzelná Pálava, Aqualand Moravia, nepřeberné možnosti cyklotras, kemp Pasohlávky zaručují nekonečné a nepřeberné možnosti splněných snů.

Líbí se vám možná nabídka nového bydlení v této krásné lokalitě? Zavolejte mi a domluvte si svoji prohlídku.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Číslo nabídky:341307Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Voda:StudnaElektřina:230 V

O mně

 

Každý z nás denně zažíváme nové věci a stále se učíme, jak se vypořádat s každodenními výzvami, které nám život přináší. Ve světě obchodu se pohybuji 18 let a každý další den je i pro mě novou výzvou a zkušeností, kterou přijímám s pokorou a cílem být lepším člověkem. Moje práce mě naplňuje a jsem rád, že mohu říci „práce je mi radostí“ !

 

V mém podnikání se odráží empatie, profesionalita a maximální odpovědnost za plnou spokojenost mého klienta. Zajišťuji pro Vás profesionální práci fotografa, 2D i 3D půdorysy, home-staging, video-prohlídky, prohlídky s dronem i prezentaci na sociálních sítích a renomovaných inzertních serverech. Vše, co dělám, provádím naplno a s jasným cílem prodat Vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu!

 

Díky společnosti RE/MAX, která je lídrem na světovém realitním trhu, je moje neustálé vzdělávání zárukou kvality poskytovaných služeb. Jsem hrdý na to, že mohu být v týmu plného profesionálů v naši realitní kanceláři Delux.

 

Někdo říká, že cesta k cíli není důležitá, ale pro mě právě ta cesta je cíl. Každá vede jinými zákoutími, každá bude vždy jiná ať už vybereme jakýkoliv směr. Se mnou budete vždy bezpečně našlapovat s přesně daným cílem. Vaše plná spokojenost je mým nejlepším doporučením.

 

Na mne se můžete spolehnout!

Certifikáty

195x200_RMX_SILVER 195x200_RMX_Aukcni_specialista 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.