Pronájem bytu 5+kk, 178 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Královo Pole

Ve výhradním zastoupení majitele nemovitosti vám nabízím podnájem luxusního bytu 5+kk o obytné ploše 150m2 plus tři balkóny a terasa na zatravněné střeše o rozloze 28 m2. Jako jediný se tento byt nachází v posledním pátém podlaží na které vede jak schodiště, tak výtah přímo z podzemních parkovacích stání. Byt disponuje třemi ložnicemi 14, 14 a 27 m2, obývacím pokojem 29m2 ze kterého vstupujete do kuchyně o rozloze 15m2, pracovnou 10m2, dvěmi koupelnami 9 a 4 m2 z toho v jedné naleznete vanu, sprchový kout a pračku a v druhé sprchový kout a WC. Další druhé WC je samostatné a nachází se u vstupních dveří. Součástí bytu je i spíže 1.35m2 a komora 2.64m2. Velmi zajímavé je řešení rozlehlých balkónů na které je vstup z celého bytu kromě jedné ložnice. Byt je pronajímán s kompletním vybavením, sedací soupravou, obývací stěnou a zařízením každé ložnice. Lednice, mikrovlnná trouba, pečící trouba, indukce, vše je k dispozici. Celý byt je vybavený vestavěnými skříněmi se spoustou nevídaného prostoru. Dále jsou součástí podnájmu dvě krytá parkovací stání v suterénu domu s centrálními vraty na GSM klíč. Občanská vybavenost je zde zcela kompletní od školky, školy, parků, rozmanitých obchodů + nákupní centrum Královo pole vzdálené 1 km, konečné tramvaje Královo pole vzdálené 200m a na Semilaso to máte 100m. Nemovitost může také posloužit jako velmi reprezentativní prostor pro firmy.
Měsíční zálohy na služby jsou 8 300,-Kč pro 6 osob + přepis elektrické energie na klienta. Kauce na poškození bytu činí 50 000Kč s požadavkem pojištění nájemníka na vzniklé škody jím způsobené.
Při podpisu podnájemní smlouvy je splatná úhrada nájemného + měsíční zálohy na služby a kauce na poškození bytu 50 000Kč.
Hledáte-li klid, soukromí, jedinečnost, prostor, vzdušnost, luxus a možnost si každý den užívat slunce neuvěřitelně důmyslnou dispozicí tohoto bytu, tak neváhejte a zavolejte.

Číslo nabídky:344938Plocha užitná:178
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:5
Typ:

Pronájem

Počet podlaží:5
Podkategorie:

5+kk

Plyn:plynovod
Jednotka:za měsícOdpad:kanalizace
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová
Vlastnictví:

osobní

O mně

 

Každý z nás denně zažíváme nové věci a stále se učíme, jak se vypořádat s každodenními výzvami, které nám život přináší. Ve světě obchodu se pohybuji 18 let a každý další den je i pro mě novou výzvou a zkušeností, kterou přijímám s pokorou a cílem být lepším člověkem. Moje práce mě naplňuje a jsem rád, že mohu říci „práce je mi radostí“ !

 

V mém podnikání se odráží empatie, profesionalita a maximální odpovědnost za plnou spokojenost mého klienta. Zajišťuji pro Vás profesionální práci fotografa, 2D i 3D půdorysy, home-staging, video-prohlídky, prohlídky s dronem i prezentaci na sociálních sítích a renomovaných inzertních serverech. Vše, co dělám, provádím naplno a s jasným cílem prodat Vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu!

 

Díky společnosti RE/MAX, která je lídrem na světovém realitním trhu, je moje neustálé vzdělávání zárukou kvality poskytovaných služeb. Jsem hrdý na to, že mohu být v týmu plného profesionálů v naši realitní kanceláři Delux.

 

Někdo říká, že cesta k cíli není důležitá, ale pro mě právě ta cesta je cíl. Každá vede jinými zákoutími, každá bude vždy jiná ať už vybereme jakýkoliv směr. Se mnou budete vždy bezpečně našlapovat s přesně daným cílem. Vaše plná spokojenost je mým nejlepším doporučením.

 

Na mne se můžete spolehnout!

Certifikáty

195x200_RMX_SILVER 195x200_RMX_Aukcni_specialista 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.