Prodej bytu 2+1, 53 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Královo Pole

Ve výhradním zastoupení majitele nemovitosti Vám nabízíme příležitost ke koupi bytu na ulici Galandauerove nacházejícím se ve třetím patře a dispozici 2+1. Součástí bytu o výměře 53 m2 jsou dvě komory, dva prostorné balkóny a sklepní kóje o výměře cca 1.5 m2. Byt byl dlouhodobě pronajímám a zaslouží si celkovou rekonstrukci kromě všech oken, které jsou již vyměněny. SVJ a jeho samospráva se o dům velmi dobře stará a hospodaří vždy s kladnými čísly. Velkou výhodou je nový výtah. Lokalita v níž se byt nachází je plná možností jak pro rodiny s dětmi, kde školka je hned za domem, škola o 20m dál, lékárnu a všechny důležité obchody a služby naleznete vzdálené do 200m. Myšlenku na velmi zajímavý potenciál investice k pronájmu zcela zaručeně potrhuje vzdálenost od technologického parku 3 minuty autem a 15 minut pěšky. Velice příjemné jsou i náklady na bydlení, které jsou ve výši 4750,- Kč / měsíčně a to včetně záloh na elektřinu, vodu, teplo, fondu oprav i za správu domu. Neváhejte tedy a zavolejte si o svoji prohlídku. Těším se na setkání s Vámi.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta, je samozřejmostí a zdarma.

Číslo nabídky:349861Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:4Typ:

Prodej

Počet podlaží:7Podkategorie:

2+kk

Plyn:plynovodJednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceStav objektu:dobrý
Budova:panelováVlastnictví:

osobní

O mně

 

Každý z nás denně zažíváme nové věci a stále se učíme, jak se vypořádat s každodenními výzvami, které nám život přináší. Ve světě obchodu se pohybuji 18 let a každý další den je i pro mě novou výzvou a zkušeností, kterou přijímám s pokorou a cílem být lepším člověkem. Moje práce mě naplňuje a jsem rád, že mohu říci „práce je mi radostí“ !

 

V mém podnikání se odráží empatie, profesionalita a maximální odpovědnost za plnou spokojenost mého klienta. Zajišťuji pro Vás profesionální práci fotografa, 2D i 3D půdorysy, home-staging, video-prohlídky, prohlídky s dronem i prezentaci na sociálních sítích a renomovaných inzertních serverech. Vše, co dělám, provádím naplno a s jasným cílem prodat Vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu!

 

Díky společnosti RE/MAX, která je lídrem na světovém realitním trhu, je moje neustálé vzdělávání zárukou kvality poskytovaných služeb. Jsem hrdý na to, že mohu být v týmu plného profesionálů v naši realitní kanceláři Delux.

 

Někdo říká, že cesta k cíli není důležitá, ale pro mě právě ta cesta je cíl. Každá vede jinými zákoutími, každá bude vždy jiná ať už vybereme jakýkoliv směr. Se mnou budete vždy bezpečně našlapovat s přesně daným cílem. Vaše plná spokojenost je mým nejlepším doporučením.

 

Na mne se můžete spolehnout!

Certifikáty

195x200_RMX_SILVER 195x200_RMX_Aukcni_specialista 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.