Pronájem bytu 2+1, 80 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-sever

Ve výhradním zastoupení majitele nemovitosti nabízíme k podnájmu zrekonstruovaný jižně situovaný a prostorný byt o dispozici 2+1 na ulici Skryjova o výměře 80 m2.
Hned při vstupu vchodovými dveřmi vás přijme útulná a prostorná hala o velikosti 14m2. Hala samotná vás navede do slunného a prostorného obývacího pokoje o rozloze 22 m2 a také do ložnice o výměře 20 m2. Kuchyně o výměře 12m2 je vybavena novou kuchyňskou linkou na míru. Po levé ruce máte vchod do spižírny a také nově zbudované koupelny. Vše po ruce, a místo je to, co zde nikdy chybět nebude. Samostatná toaleta o rozloze 1.5 m2. Pokud se přeci najde něco k uskladnění, jako kola, lyže a cokoliv co vás napadne, je zde možnost na požádání a souhlasem majitele uskladnit tyto věci ve sklepě. O komfort bydlení se stará nový plynový kotel Dražice, který zajišťuje teplou vodu i topení v celém bytě. Celkové měsíční náklady činí 24 000 Kč ( 20 000 Kč nájemné, 4000 Kč energie a veškeré poplatky spojené s užíváním bytu). Kauce je 30 000 Kč. Platba kauce a dva nájmy se hradí při podpisu podnájemní smlouvy v hotovosti oproti dokladu a další nájemné je zasíláno na bankovní účet. Platba nájemného je vždy k 20 dni v měsíci a hradí se na měsíc dopředu. Součástí nabídky podnájmu, je možnost využití sezení na pozemku domu. Byt je čistý, slunný a je vhodný pro rodinné bydlení.

Líbí se vám tato nabídka? Zavolejte mi a dohodněte si svoji prohlídku.

Číslo nabídky:359033Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:1Typ:

Pronájem

Počet podlaží:1Podkategorie:

2+1

Plyn:plynovodJednotka:za měsíc
Odpad:kanalizaceStav objektu:velmi dobrý
Budova:cihlováVlastnictví:

osobní

O mně

 

Každý z nás denně zažíváme nové věci a stále se učíme, jak se vypořádat s každodenními výzvami, které nám život přináší. Ve světě obchodu se pohybuji 18 let a každý další den je i pro mě novou výzvou a zkušeností, kterou přijímám s pokorou a cílem být lepším člověkem. Moje práce mě naplňuje a jsem rád, že mohu říci „práce je mi radostí“ !

 

V mém podnikání se odráží empatie, profesionalita a maximální odpovědnost za plnou spokojenost mého klienta. Zajišťuji pro Vás profesionální práci fotografa, 2D i 3D půdorysy, home-staging, video-prohlídky, prohlídky s dronem i prezentaci na sociálních sítích a renomovaných inzertních serverech. Vše, co dělám, provádím naplno a s jasným cílem prodat Vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu!

 

Díky společnosti RE/MAX, která je lídrem na světovém realitním trhu, je moje neustálé vzdělávání zárukou kvality poskytovaných služeb. Jsem hrdý na to, že mohu být v týmu plného profesionálů v naši realitní kanceláři Delux.

 

Někdo říká, že cesta k cíli není důležitá, ale pro mě právě ta cesta je cíl. Každá vede jinými zákoutími, každá bude vždy jiná ať už vybereme jakýkoliv směr. Se mnou budete vždy bezpečně našlapovat s přesně daným cílem. Vaše plná spokojenost je mým nejlepším doporučením.

 

Na mne se můžete spolehnout!

Certifikáty

195x200_RMX_SILVER 195x200_RMX_Aukcni_specialista 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.