Prodej rodinného domu, 93 m2, Hradec nad Svitavou

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,4%

 Kč

2 190 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Hradec nad Svitavou

Ve výhradním zastoupení majitele nemovitosti, vám nabízíme příležitost ke koupi rodinného domu v krásném prostředí Hradce nad Svitavou s užitnou celkovou plochou 221 m2 a zahrady 339 m2. Dispozice domu 2+1 se zimní zahradou, prosluněným atriem, technickou částí budovy, garáží a sklepem. Nemovitost je připojena na elektrickou energii, obecní vodovod, obecní kanalizaci a plyn. Vytápění obytných místnosti domu je výhřevnými kamny na tuhá paliva. Dřevo je již nachystáno okolo domu. Na dvoře a zahradě naleznete velké množství dřeva, ovocné stromy a velmi krásný prostor pro relaxaci a realizaci vašich nový nápadů, jak si vytvořit vaše místo k odpočinku. Velmi zajímavou možností je pod novou střechou vytvořit další tři obytné pokoje. Nemovitost se prodává včetně vybavení.

V této malebné obci naleznete komplexní občanskou vybavenost, školu a školku vzdálenou 190 m, obchod, velké obecní koupaliště zdarma, dětská hřiště a samozřejmě nechybí ani útulná hospůdka. Příroda a lesy jsou vzdálené 10 min klidné chůze. Obec se nachází je 4,5 km od Svitav, kde naleznete nepřeberné množství nákupních center a z obce sem můžete velmi pohodlně dojet třeba autobusem, který má zastávku 150 m od nemovitosti. Pokud se rozhodnete vyrazit na výlet, je možné použít vlakovou stanici vzdálenou 15 min chůze. Hradec nad Svitavou je velmi oblíbenou lokalitou k bydlení s přírodou na dlani a poblíž řeky Svitavy. Žije zde zhruba 1700 obyvatel. Pro vyznavače sportů a zálib všeho druhu můžeme doporučit blízké lesy k houbaření, rozmanité cyklostezky, koupání v místním koupališti a neposlední řadě velice výhodnou pozici pro vyjížďky za zimními sporty a to klidně do Orlických hor vzdálených 40 km, střediska Čenkovice se svými 11 sjezdovkami připravenými pro nejmenší až po zcela zkušené jezdce.

V neposlední řadě, po splnění podmínek, můžete čerpat státní dotaci „OPRAV DŮM PO BABIČCE“ + další bonusy. Bližší informaci naleznete na stránkách www.zelenausporam.cz
Vše, co hledáte, zde naleznete. Líbí se vám tato příležitost ke koupi? Neváhejte a dohodněte si svoji vlastní prohlídku.
V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií.
Budete-li financovat nemovitost hypotečním úvěrem, rádi pro Vás zajistíme úvěr s nejvýhodnějšími podmínkami.

Těším se na setkání s Vámi!

Pavel Seidl

Číslo nabídky:373384Plocha užitná:93
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:septik, jímkaStav objektu:před rekonstrukcí
Budova:smíšenáPlyn:plynovod
Voda:zdroj pro celý objekt, dálkový vodovodElektřina:230 V

O mně

 

Každý z nás denně zažíváme nové věci a stále se učíme, jak se vypořádat s každodenními výzvami, které nám život přináší. Ve světě obchodu se pohybuji 18 let a každý další den je i pro mě novou výzvou a zkušeností, kterou přijímám s pokorou a cílem být lepším člověkem. Moje práce mě naplňuje a jsem rád, že mohu říci „práce je mi radostí“ !

 

V mém podnikání se odráží empatie, profesionalita a maximální odpovědnost za plnou spokojenost mého klienta. Zajišťuji pro Vás profesionální práci fotografa, 2D i 3D půdorysy, home-staging, video-prohlídky, prohlídky s dronem i prezentaci na sociálních sítích a renomovaných inzertních serverech. Vše, co dělám, provádím naplno a s jasným cílem prodat Vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu!

 

Díky společnosti RE/MAX, která je lídrem na světovém realitním trhu, je moje neustálé vzdělávání zárukou kvality poskytovaných služeb. Jsem hrdý na to, že mohu být v týmu plného profesionálů v naši realitní kanceláři Delux.

 

Někdo říká, že cesta k cíli není důležitá, ale pro mě právě ta cesta je cíl. Každá vede jinými zákoutími, každá bude vždy jiná ať už vybereme jakýkoliv směr. Se mnou budete vždy bezpečně našlapovat s přesně daným cílem. Vaše plná spokojenost je mým nejlepším doporučením.

 

Na mne se můžete spolehnout!

Certifikáty

195x200_RMX_SILVER 195x200_RMX_Aukcni_specialista 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.