Prodej bytu 2+1, 56 m2, Vyškov
Nedostupné, nevolat

Vyškov

Ve výhradním zastoupení majitele nemovitosti nabízíme k prodeji prosluněný byt 2+1 o celkové výměře 56 m², který se pyšní nejen skvělou polohou, ale také praktickým uspořádáním. Byt je situován na ulici Maxima Gorkého ve Vyškově, což zaručuje vynikající dostupnost jak do města Brna, tak do města Olomouce o a to do 25 minut.
Interiér bytu je navržen tak, aby co nejlépe vyhovoval potřebám moderního bydlení. Jeho součástí je kombinovaný plynový kotel, který zajišťuje pohodlné a ekonomické vytápění celého bytu, a zároveň pokrývá potřeby ohřevu vody. Díky této technologii zcela jistě uvítáte nižší měsíční náklady na bydlení.
K bytu náleží také slunný balkón, který nabízí ideální prostor pro odpočinek při šálku kávy či čtení knihy v teplých letních měsících. Neodmyslitelnou součástí je prostorný sklep, poskytující dostatek úložného prostoru jak pro vaše sportovní vybavení, tak nářadí nebo sezónní dekorace.

Lokalita bytu je vskutku výjimečná – veškerá občanská vybavenost je na dosah ruky. V pětiminutové vzdálenosti naleznete nemocnici, školu, školku i dětská hřiště, což ocení zejména rodiny s dětmi. Tato lokalita je ideální pro ty, kteří hledají klidné bydlení s rychlým spojením do městského ruchu.

Prohlídkový den je stanoven na 15. 4. 2024. Líbí se vám tato možnost krásného bydlení v klidné části Brna? Zavolejte mi a dohodněte si svůj čas prohlídky.

Pavel Seidl
Home & Develop partner
777 534 536

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Realitní kancelář REMAX Delux zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost za jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci Smlouvu kupní a Smlouvu o advokátní úschově.

Číslo nabídky:386049Plocha užitná:56
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:4
Typ:

Prodej

Počet podlaží:5
Podkategorie:

2 + 1

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V
Stav objektu:Velmi dobrýBudova:Cihlová
Telekomunikace:Telefon, InternetVlastnictví:

Osobní

Doprava:vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus

O mně

 

Každý z nás denně zažíváme nové věci a stále se učíme, jak se vypořádat s každodenními výzvami, které nám život přináší. Ve světě obchodu se pohybuji 18 let a každý další den je i pro mě novou výzvou a zkušeností, kterou přijímám s pokorou a cílem být lepším člověkem. Moje práce mě naplňuje a jsem rád, že mohu říci „práce je mi radostí“ !

 

V mém podnikání se odráží empatie, profesionalita a maximální odpovědnost za plnou spokojenost mého klienta. Zajišťuji pro Vás profesionální práci fotografa, 2D i 3D půdorysy, home-staging, video-prohlídky, prohlídky s dronem i prezentaci na sociálních sítích a renomovaných inzertních serverech. Vše, co dělám, provádím naplno a s jasným cílem prodat Vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu!

 

Díky společnosti RE/MAX, která je lídrem na světovém realitním trhu, je moje neustálé vzdělávání zárukou kvality poskytovaných služeb. Jsem hrdý na to, že mohu být v týmu plného profesionálů v naši realitní kanceláři Delux.

 

Někdo říká, že cesta k cíli není důležitá, ale pro mě právě ta cesta je cíl. Každá vede jinými zákoutími, každá bude vždy jiná ať už vybereme jakýkoliv směr. Se mnou budete vždy bezpečně našlapovat s přesně daným cílem. Vaše plná spokojenost je mým nejlepším doporučením.

 

Na mne se můžete spolehnout!

Certifikáty

195x200_RMX_SILVER 195x200_RMX_Aukcni_specialista 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.