Prodej garáže, 18 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Bohunice

Ve výhradním zastoupení majitele nemovitosti vám nabízíme příležitost ke koupi garáže o výměře 18 m2 na ulici Dlouhá 2, Brno - Bohunice. Klidné a bezpečné místo v oblasti, kde najít večer parkovací místo znamená dokázat nemožné. Už žádné poškození vašeho vozu, žádné důlky ve dveřích a strach, jak bude auto vypadat ráno. Hledáte místo, kde vždy v klidu zaparkujete, kde schováte všechny ty potřebné věci a uvolníte si místo doma? A navíc hned vedle naleznete autoservis s ucelenou nabídkou služeb. Znáte lepší místo pro Vaše vozidlo?

Líbí se Vám? Nečekejte a zavolejte si o prohlídku.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií.

Pavel Seidl
Home & Develop partner
777 534 536
www.pavelseidl.cz
www.deluxrealityjinak.cz

Číslo nabídky:392203Plocha užitná:18
Kategorie:

Ostatní

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitostElektřina:230 V
Stav objektu:Po rekonstrukciBudova:Cihlová
Doprava:dálnice, silnice, MHD, autobus

O mně

 

Každý z nás denně zažíváme nové věci a stále se učíme, jak se vypořádat s každodenními výzvami, které nám život přináší. Ve světě obchodu se pohybuji 18 let a každý další den je i pro mě novou výzvou a zkušeností, kterou přijímám s pokorou a cílem být lepším člověkem. Moje práce mě naplňuje a jsem rád, že mohu říci „práce je mi radostí“ !

 

V mém podnikání se odráží empatie, profesionalita a maximální odpovědnost za plnou spokojenost mého klienta. Zajišťuji pro Vás profesionální práci fotografa, 2D i 3D půdorysy, home-staging, video-prohlídky, prohlídky s dronem i prezentaci na sociálních sítích a renomovaných inzertních serverech. Vše, co dělám, provádím naplno a s jasným cílem prodat Vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu!

 

Díky společnosti RE/MAX, která je lídrem na světovém realitním trhu, je moje neustálé vzdělávání zárukou kvality poskytovaných služeb. Jsem hrdý na to, že mohu být v týmu plného profesionálů v naši realitní kanceláři Delux.

 

Někdo říká, že cesta k cíli není důležitá, ale pro mě právě ta cesta je cíl. Každá vede jinými zákoutími, každá bude vždy jiná ať už vybereme jakýkoliv směr. Se mnou budete vždy bezpečně našlapovat s přesně daným cílem. Vaše plná spokojenost je mým nejlepším doporučením.

 

Na mne se můžete spolehnout!

Certifikáty

195x200_RMX_SILVER 195x200_RMX_Aukcni_specialista 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.