Pronájem bytu 3+kk, 88 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-střed

Ve výhradním zastoupení majitele nemovitosti vám nabízím podnájem luxusního bytu 3+kk o celkové obytné ploše 88 m2. Tento byt se nachází v pátém podlaží, na které vede jak schodiště, tak dva výtahy přímo z podzemních parkovacích stání. Byt disponuje dvěmi ložnicemi 17 a 21 m2, obývacím pokojem 27 m2. Z prostorné chodby o výměře 16 m2 vstupujete do dvou pokojů, obývacího pokoje, toalety a zvlášť koupelny s vanou o výměře 4.5 m2. Novostavba bytu je pronajímána s kompletním novou kuchyní a v každé ložnici velkou postelí. Lednice, mikrovlnná trouba, pečící trouba, indukce, vše je k dispozici a zcela nové. Kompletní osvětlení LED a samostatný kotel na ohřev teplé vody, tak topení. Dokonalá kombinace, jak zvládat svoje náklady na bydlení. Celý byt je vybavený skříněmi se spoustou prostoru. Dále je součástí podnájmu kryté parkovací stání v suterénu domu s centrálními vraty na GSM klíč plus parková zdarma okolo domu Občanská vybavenost je zde zcela kompletní, nákupní centrum Vaňkovka a autobusové nádraží vzdáleny 200 m, centrum města do pěti minut pěšky. Nemovitost může, a je velmi vhodná jako reprezentativní prostor, třeba pro firmu. Navíc zde naleznete nádhernou celoprosklenou lodžii a toto celoprosklení se nese v duchu celého bytu.
Měsíční nájemné činí 28 000,-Kč a měsíční zálohy na služby jsou 6 000,-Kč pro čtyři osoby. Kauce na poškození bytu činí 30 000,-Kč s požadavkem pojištění nájemníka na vzniklé škody jím způsobené třetí osobě. Poradíme, jak si zajistit.
Při podpisu podnájemní smlouvy je splatná úhrada nájemného + měsíční zálohy na služby, a to na měsíc dopředu a kauce na poškození bytu 30 000,-Kč. Odměna RK činí 38 000,-Kč včetně DPH. Byt je volný a nastěhování je možné ihned.
Hledáte-li klid, soukromí, jedinečnost, prostor, vzdušnost, luxus a možnost si každý den užívat slunce neuvěřitelně důmyslnou dispozicí tohoto bytu, tak neváhejte a zavolejte.

Pavel Seidl
Home & Develop partner
777 534 536
www.pavelseidl.cz
www.deluxrealityjinak.cz

Číslo nabídky:392214Plocha užitná:88
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:5
Typ:

Pronájem

Počet podlaží:9
Podkategorie:

3 + kk

Plyn:plynovod
Jednotka:za měsícOdpad:kanalizace
Stav objektu:NovostavbaBudova:Cihlová
Vlastnictví:

Osobní

Doprava:vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus

O mně

 

Každý z nás denně zažíváme nové věci a stále se učíme, jak se vypořádat s každodenními výzvami, které nám život přináší. Ve světě obchodu se pohybuji 18 let a každý další den je i pro mě novou výzvou a zkušeností, kterou přijímám s pokorou a cílem být lepším člověkem. Moje práce mě naplňuje a jsem rád, že mohu říci „práce je mi radostí“ !

 

V mém podnikání se odráží empatie, profesionalita a maximální odpovědnost za plnou spokojenost mého klienta. Zajišťuji pro Vás profesionální práci fotografa, 2D i 3D půdorysy, home-staging, video-prohlídky, prohlídky s dronem i prezentaci na sociálních sítích a renomovaných inzertních serverech. Vše, co dělám, provádím naplno a s jasným cílem prodat Vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu!

 

Díky společnosti RE/MAX, která je lídrem na světovém realitním trhu, je moje neustálé vzdělávání zárukou kvality poskytovaných služeb. Jsem hrdý na to, že mohu být v týmu plného profesionálů v naši realitní kanceláři Delux.

 

Někdo říká, že cesta k cíli není důležitá, ale pro mě právě ta cesta je cíl. Každá vede jinými zákoutími, každá bude vždy jiná ať už vybereme jakýkoliv směr. Se mnou budete vždy bezpečně našlapovat s přesně daným cílem. Vaše plná spokojenost je mým nejlepším doporučením.

 

Na mne se můžete spolehnout!

Certifikáty

195x200_RMX_SILVER 195x200_RMX_Aukcni_specialista 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.