Prodej rodinného domu, 30 m2, Moravské Budějovice
Nedostupné, nevolat

Moravské Budějovice

Ve výhradním zastoupení nabízím ke koupi řadový dům o dispozici 1+1 se zahradou. Dům se nachází na klidné ulici Palliardiho v Moravských Budějovicích.

Přemýšleli jste o menším bytě, ale zároveň byste chtěli venkovní terasu nebo zahradu, kde můžete odpočívat? Pak mám pro Vás řešení v podobě této nemovitosti.

Dům je v původním stavu, nabízí tak možnost, abyste si jej zrekonstruovali zcela podle vašich představ. Inspirovat se můžete předloženými vizualizacemi. Pokud byste potřebovali domek o dispozici 2+1, můžete zrealizovat již schválený projekt na rozšíření domu.

Dům stojí na zastavěné ploše 40 m2 a dvorek se zahradou má 146 m2. Z kuchyně vstoupíte na zahradu, která je orientována na západ, okno obývacího pokoje směřuje do ulice na východ.

Minutu chůze od domu se nachází mateřská škola, pět minut je to na dětské hřiště, za 13 minut jste pěšky u supermarketu Penny nebo v samém centru města.

PENB není s ohledem na energeticky vztažnou plochu nutný.

Pokud máte zájem o prohlídku této nemovitosti, neváhejte mě kontaktovat.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Číslo nabídky:386728Plocha užitná:30
Kategorie:

Domy

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 VStav objektu:Před rekonstrukcí
Topení:lokální elektrickéBudova:Cihlová
Doprava:vlak, silnice, MHD, autobus

O mně

Po více jak 15 letech v bezpečnostním sboru jsem z manažerské funkce odešel do světa realit, který mne uchvátil a pracuji v něm s radostí. Z původního působiště jsem si přinesl profesionální přístup, morální a etické standardy, kterých se držím. Co slíbím, to dodržím.

 

Prodej nemovitostí je často navázán na životní etapy, které jsou náročné a ne vždy příjemné, a proto se Vám ode mne dostane lidského a čestného přístupu, který si zasloužíte.  Mým cílem je spokojený klient. Své jméno jsem spojil s RE/MAX, protože se jedná o jednu z nejsilnějších značek na trhu s proklientským etickým kodexem.

 

Aby se Vaše nemovitost výhodně prodala, vytvořím dle domluvy a potřeby prezentaci nemovitosti (profesionální fotografie, videoprohlídka, 2D a 3D půdorysy, 3D návrhy, záběry z dronu, vizualizace). Inzerát vložím na nejnavštěvovanější realitní servery, zacílím jej na potenciální kupující, abych Vaši nemovitost prodal za nejvyšší tržní cenu. Budete ode mne dostávat pravidelné reporty ohledně zájmu o nemovitost a o proběhlých prohlídkách. Právní stránku převodu nemovitosti pak dokončíme s advokátní kanceláří.

 

Pro Vás to znamená, že od začátku budete o všech krocích vědět, ale starosti s tím spojené přenecháte na mně.   

Mgr. Petr Hladký

Makléř

Certifikáty

195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.