RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Plánek bytu je důležitá součást inzerátu

Půdorys je vodorovný řez nemovitosti a zároveň pohled shora na místnosti. Když jej připojíte k inzerátu o prodeji nebo pronájmu vašeho bytu, potencionálním zájemcům tak uděláte skvělou službu. Mnohem lépe si představí, jak váš byt nebo dům vypadá. Ať už máte sebelepší fotografie, půdorys nic nenahradí. Je z něj jasně patrné, jak jsou místnosti rozděleny, která je průchozí, kde jsou jak velká okna, kam se otevírají dveře, kam jsou orientovány jednotlivé místnosti apod.

Když budete svůj byt nabízet k prodeji nebo pronájmu, půdorys by měl být určitě součástí vaší nabídky. Můžete si jej vytvořit sami, nebo ještě lépe nechat to na vaší realitní kanceláři, která k tomu má příslušné počítačové programy. Měření a zakreslení rozměrů na papír je na vás, případně si na to pozvete svého makléře, který se o prodej či pronájem stará.

Obrázek řekne více než slova

Všechno, co je z půdorysu jasné na první pohled, se dá popsat i slovy. Ale lidé mají raději obrázky, v dnešní době na internetu ani tak nečtou, jako spíše skenují. Půdorys ve formě obrázku je zaujme a dá jim jednoznačně lepší představu o proporcích vašeho bytu nebo domu. Ušetří vám to i čas. Mimo jiné se vyhnete zbytečným prohlídkám, naopak vás budou kontaktovat jen lidé, kteří už si byt dokážou dobře představit.

Když není byt v dobrém stavu

Když prodáváte byt před rekonstrukcí, nebo jsou hezké jen některé pokoje, pak vás může půdorys zachránit. Neznamená to, že nepřiložíte i aktuální fotografie, ale sázet budete právě na půdorys. Spousta lidí se rekonstrukce nebojí, naopak jim vyhovuje, že si byt mohou udělat hned zpočátku po svém. Kdybyste byt propagovali jen pomocí fotek, pak vás osloví daleko méně potenciálních kupujících. Půdorys je tak silná karta ve vašich rukou!

9.2.2020

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

Tomáš Šimek brněnský realitní makléř

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.