RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Proaktivní přístup makléře

Špičkové realitní kanceláře nabízejí nejlepší možnou prezentaci vaší nemovitosti na internetu. Kromě toho, že vaši prezentaci dostanou k co nejvíce lidem se zaměřením na potencionální zájemce, vytvoří také skvělou prezentaci. K tomu pomáhá také 3D scan nemovitosti, na který se v tomto článku podíváme.

3D scan nemovitosti vytváří autentický zážitek z daného prostoru. Ať už je to byt, kancelář, celý objekt nebo rodinný dům, díky 3D scanu si můžete nemovitost do detailu prohlédnout z pohodlí domova. Jedná se o počítačově zpracovaný prostorový model nemovitosti, díky němuž si můžete udělat o nemovitosti dokonalou představu.

Fotky, půdorysy, videoprohlídka

Když už realitní kancelář zpracovává 3D scan nemovitosti, patří k tomu i další služby, které ještě vylepší prezentaci. Samozřejmostí jsou profesionální fotky, hodí se i videoprohlídka nemovitosti a také přehledné půdorysy. To vše bude připojeno k prezentaci, která se pak dá jednoduše na realitní servery, a je možné ji sdílet i přes nejrůznější sociální sítě (facebook, instagram, youtube aj.).

Žádné vylepšování, jen realita

Někteří makléři se snaží nemovitost uměle vylepšovat, 3D scan nemovitosti ji však zachycuje takovou, jaká doopravdy je. Včetně detailů. Je to fér vůči kupujícím, šetří to čas oběma stranám. Na druhou stranu 3D scan nemovitosti téměř nahrazuje osobní prohlídku, nebo lépe řečeno na osobní prohlídku přijdou jen opravdoví zájemci, kteří už si nemovitost přes internet dobře prohlédli.

Když chcete prodávat nemovitost, ideální je oslovit zkušenou realitní kancelář s dobrým jménem, ať máte jistotu profesionálního přístupu a perfektní prezentace nemovitosti!

3.3.2021

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.