RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Proč jsem rozjel REMAX franšízu - REMAX Delux

REMAX je bezesporu jedna z nejvýznamnějších a nejvyhledávanějších realitních kanceláří prakticky po celém světě. Funguje formou franšízy, což znamená, že je možné si rozjet vlastní realitní kancelář pod hlavičkou REMAXu. Přesně takovou pobočku jsem si otevřel v Brně i já, a tak vznikla brněnská realitní kancelář REMAX Delux.

Má vize byla taková, že jsem se chtěl nabízet špičkové služby ve větším rozsahu. REMAX má v České republice výborné jméno, navíc vám dává silnou podporu. Rozjezd pobočky sice není zadarmo, režijní náklady máte pořád, ale úvodní investice přece musíte dávat do každého podnikání. A mít v zádech tak silnou značku je ve světě realit obrovská výhoda, která vám pomůže hned od začátku.

Uznávaná značka a praktická podpora

Kromě toho, že se naše pobočka stala ihned součástí uznávané značky, pro mě byla důležitá praktická podpora. Podpora ve všech důležitých oblastech - marketing, finanční a právní služby, informační technologie, 40 let kvalitního know-how, dodavatelé, vzdělávací programy aj. Zároveň je takové podnikání nezávislé, když dodržujete základní principy, můžete si svou franšízu vést tak, jak chcete. Hlavně musíte dobře reprezentovat celou filosofii REMAXu a dlouhodobě pomáhat budovat dobré jméno firmy. Ale to je snad pro každého v podnikání samozřejmost.

Férové zisky a motivační systém

Realitní kancelář samozřejmě děláme pro klienty, ale i pro dosahování zisků. REMAX je zkratka Real Estate MAXimum, což znamená maximum pro klienty, maximum pro makléře, maximum pro franšízanty. Za tvrdou práci dostáváme maximální odměnu – pracujeme podle unikátního systému odměňování makléřů, nabízíme vysoce motivační systém pro všechny. Na konci jsou spokojeni naši klienti, makléři, i já jako zakladatel franšízy.

Chcete se mnou spolupracovat? Kontaktujte mne!

5.1.2021

Tomáš Šimek

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.