RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Proč koupit byt v Brně

Brno je druhé největší město v Česku, ale není tam takový shon jako v Praze. Brno má své kouzlo i strategickou polohu. Pro mnoho lidí je to ideální velké město pro život. Co se týká nemovitostí, nejsou tak drahé jako v Praze, ale stejně patří spíše k dražším. Když vlastníte byt v centru Brna, je to výhra. Brno láká studenty, mladé lidi, ale i ty, kteří mají rádi život v relativně bezpečném a velkém městě, se všemi výhodami a nevýhodami, které to přináší.

Brno je lákavá destinace, alespoň pro určitý druh lidí, kteří chtějí žít v bezpečném a hezkém velkoměstě. Pojďme se podívat na nejčastější důvody, proč si lidé byty v Brně kupují:

  • Byty se dají v Brně skvěle pronajímat (například studentům), navíc jejich cena časem postupně roste. Když ho potřebujete zpeněžit, není to problém, byt jednoduše a rychle prodáte.
  • Vlastní bydlení. Když nemáte potřebu stále něco dělat na rodinném domě a starat se o zahradu, bydlení v bytě je velmi pohodlné. Navíc žijete uprostřed velkého města, možná nebudete ani potřebovat jezdit autem a všude to máte kousek.
  • Byt pro děti. Nákupem bytu v Brně můžete myslet na budoucnost svých dětí, které tam jednoho dne možná půjdou studovat či pracovat. Takový nákup je v podstatě investice do rodiny. Dokud děti nedorostou, můžete byt výhodně pronajímat.
  • Stěhování seniorů do menšího. Dalším častým důvodem, proč lidé v Brně byty kupují, je situace, kdy už senioři nezvládají starost o rodinný dům, nebo jeden z nich zemře a druhý zůstane sám. Ne každý je schopen vzít si rodiče na stará kolena k sobě, místo toho jim třeba koupí byt v Brně, nedaleko od rodiny, s lepší dostupností zdravotní péče.

Brno je pěkné velkoměsto. Když uvažujete o koupi bytu v Brně, ať už máte jakýkoliv důvod, ideální je se obrátit na lokální realitní kancelář, která vám s výběrem konkrétního bytu pomůže. Poradí vám a bezpečně vás provede celým procesem nákupu bytu.

28.7.2020

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

Tomáš Šimek remax

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.