RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Proč realitní kancelář získá majiteli více peněz za jeho nemovitost?

V současné době je dost možností, jak prodat nemovitost. Stále je mnoho majitelů, kteří svoji nemovitost prodávají sami bez realitní kanceláře i když počet „samoprodejců“ rapidně ubývá. Důvodem byla myšlenka, že když nemovitost prodají sami, ušetří za provizi a tím dostanou více peněz. Opak však bývá pravdou. Bez potřebných znalostí trhu a odpovídajícího marketingu tu nejvyšší cenu za nemovitost v daném čase většinou tito majitelé nezískají.

Hlavními nástroji pro úspěšný prodej za nejvyšší cenu jsou tyto:

  1. Důkladný průzkum trhu a optimální stanovení tržní ceny prodávané nemovitosti
  2. Stanovení marketingového plánu prezentace konkrétní nemovitosti v součinnosti s majitelem nemovitosti
  3. Stanovení strategie při postupu prodeje

Tyto hlavní tři body jsou základ pro úspěšný prodej nemovitosti.  Na dosažení nejvyšší možné cena za prodanou nemovitost má však velký vliv spoustu dalších faktorů. Ta další nejhlavnější je zkušenost a odbornost realitního makléře, který je schopen optimálně vyhodnotit zájemce o danou nemovitost. Zjistit jejich potřeby a možnosti na základě kvalifikovaného výběru. Můžeme říci, že REMAX dokáže svým klientům získat za jejich nemovitost až o 17 % více peněz.

V neposlední řadě jsou další nástroje pro dosažení nejvyšší možné ceny jako například prezentace nemovitosti formou OPEN HOUSE. Tímto způsobem lze získat pro prodávajícího mnohem více zájemců a tím i více nabídek ke koupi. V těchto případech je možný prodej formou AUKCE s konkrétními zájemci a realizování prodeje nejvyšší nabídce. Získáte tak skutečně tu největší momentální cenovou nabídku za vaši nemovitost!

„Závěrem bych chtěl jen říci, že s bolavým zubem jdete k zubaři, proto pokud chcete prodávat nemovitost, obraťte se na zkušeného realitního makléře, nemovitost Vám prodá za nejvyšší možnou cenu.“

8.10.2019

Další dotazy vám zodpoví: Pavel Vlček, telefon: 602 317 331, email: pavel.vlcek@re-max.cz

Pavel Vlček realitní makléř remax

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.