RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Proč si vybrat banku, u které sjednat hypotéku

Když se chystáte koupit nemovitost, nejspíše budete řešit také hypotéku. Velmi často se stává, že lidé osloví banku, kterou mají jako domovskou, ale to může být chyba. Mezi jednotlivými bankami a jejich nabídkou může být dost velký rozdíl. Faktem je, že každý žadatel má specifickou situaci. Někdo má nižší příjmy, jiný velkou rodinu, další minimum vlastních zdrojů, jeden chce dva miliony, druhý šest milionů.

Nejlepší variantou je řešit výběr banky pro hypotéku s někým zkušeným, kdo se v oboru dlouhodobě pohybuje. Může to být nezávislý finanční poradce nebo i zkušený makléř, který vám pomáhá nemovitost vybrat a koupit.

Každá banka má různé nabídky a metodiky

Banky mají na žadatele různé požadavky, mají vlastní metodiky a různé nabídky. Některé jsou vstřícné k OSVČ, jiné zase nepotřebují za určitých okolností dokládat příjmy, další se dívají na počet hypoték nebo zohledňují počet vlastněných nemovitostí. Každopádně jsou zde velké rozdíly. Vyznat se v produktech a přístupech bank není úplně jednoduché, hlavně pro někoho, kdo řeší hypotéku poprvé a možná naposledy.

V dnešní době je velmi pravděpodobné, že na hypotéku někde dosáhnete. Se schopným finančním poradcem v zádech zvolíte optimální variantu u správné banky. Když totiž vyberete špatnou banku, která vám hypotéku zamítne, můžete mít stopku na hypotéky i v dalších bankách, a to i na několik let. Důležité jsou správné informace a znalost hypotečního prostředí.

Oslovte realitní kancelář REMAX Delux ve spolupráci s RX Finance v Brně, kde vám s vhodným výběrem banky pro hypotéku rádi pomohou!

16.5.2021

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.