RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Chcete více peněz za vaši nemovitost? Udělejte videoprohlídku!

Prodáváte nemovitost?

A přemýšlíte, jak to udělat abyste ji prodali co nejlépe? Slyšeli jste o videoprohlídce? Předpokládám, že určitě ano. Otázkou však zůstává „Vyplatí se mi investovat do videoprohlídky?“

Než si jednoznačně odpovíme, zkusme se vžít do role kupujícího, který si vybírá nemovitost ke koupi. Dle čeho se rozhoduje? Na jaký inzerát se podívá? Co ho na inzerátu zaujme? Samozřejmě nabízí se například dobrá cena, ale za dobrou cenu může být nemovitostí více. Co ho tedy přitáhne zrovna k vašemu inzerátu? Určitě to bude něco, čím se odlišuje od ostatních. Inzerce obsahuje plus mínus ty stejné věci. Tedy informace o nemovitostech. Odlišnost je ve formě prezentace! Jen textový inzerát nikoho nezaujme. Fotky už ano. Ale video? Samozřejmě! Video je vždy nejzajímavější. Prohlédnou si ho i ti, kteří hledají například v jiné lokalitě nebo jiný typ nemovitosti. Prostě se podívají i jen tak ze zájmu. A třeba po zhlédnutí Vašeho videa nakonec dají přednost Vaší nemovitosti, i když původně chtěli něco jiného.

videoprohlídka nemovitosti remax

Je statisticky prokázáno, že inzeráty s videoprohlídkami mají až o 400 % více náhledů než inzeráty bez videoprohlídek. Studie provedená Národní Asociací Realitních Kanceláří odhalila, že 73 % majitelů nemovitostí raději inzeruje s realitními kancelářemi, které nabízí jejich nemovitosti formou videoprohlídek.

Proč tedy vytvořit videoprohlídku?

Asi není nutné opakovat, že video dokáže v návštěvnosti inzerátu divy. Perfektně představí prodávanou nemovitost, také vyfiltruje návštěvníky, kteří nemají o koupi vážný zájem a chtějí se „jen podívat“. To ušetří čas. Video je mnohem názornější než obrázky nebo textové inzeráty. Ve videu se dá navíc velmi dobře zachytit i atmosféra nejbližšího okolí, které zpravidla kupujícího zajímá. Udělá si tak lepší představu o tom, v jakém prostředí se nemovitost nachází a jak vypadá okolí.

A to nejlepší nakonec, videoprohlídka dokáže vyvolat emoce. A všichni víme, že emoce prodávají!

Dobrá realitní kancelář dělá videoprohlídky zásadně profesionálním filmařem. Samozřejmě můžeme namítnout, že dnes už umí video každý mobil, nebo mohu použít dobrý fotoaparát. To je pravda, ale nejde jen o to, video natočit. Nedílnou součástí je také zpracování natočeného materiálu. A to právě dává výsledku tu správnou a pro diváka opravdu zajímavou podobu. Ruku na srdce. To každý z nás neumí. Ani já ne. Proto při své práci vždy oslovuji profesionála, který pro mé klienty vyrobí kvalitní a zajímavou vidoprohlídku.

profesionální video nemovitosti

Na závěr - proč jsou videoprohlídky tak skvělým prodejním nástrojem?

  • Protože návštěvnost inzerátu vzroste až o 400% (dle statistik Sreality.cz)
  • Video dokonale zachytí to, co fotkám může chybět - náladu, emoce i výjimečnost prostředí
  • Díky videu může vzniknout „láska na první pohled“ (řada kupujících to potvrzuje)
  • Vaše nemovitost se tak odliší od ostatních a bude přitahovat pozornost
  • Cílená propagace videa přináší více potenciálních zájemců
  • Profesionální videoprohlídka prokazatelně zvedá cenu nemovitosti

2.4.2019

Ing. Michal Křístek, tel. 603 209 130, michal.kristek@re-max.cz

realitní makléř michal křístek

 

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.