RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Proč využít home staging?

Home staging je profesionální příprava nemovitosti na prodej. Funguje to tak, že speciální firma nebo přímo realitka předělá (naaranžuje) váš byt nebo dům tak, aby vypadal lákavěji (úklid, vyklizení nemovitosti, dovezení nábytku, dekorační předměty atp.). Tím zvýší jeho prodejní cenu o desítky až stovky tisíc korun. Nejen že nemovitost prodáte výhodněji, ale hlavně rychleji. Zaujme totiž kupující na první pohled. K tomu se používají finty jako prosvětlení interiéru, zvýraznění výhod dispozice nemovitosti a také navození příjemné atmosféry.

Pojďme se podívat, proč si tedy home staging nechat udělat:

  • Prodáte dráž. Hlavní výhoda spočívá v tom, že svou nemovitost prodáte cca o 5-10% dráž. A to už může být dost peněz.
  • Prodáte rychleji. Statistiky ukazují, že byty a domy po home stagingu se prodávají v průměru skoro dvakrát rychleji. A čas jsou v tomto případě peníze.
  • Lepší fotky a prezentace. Ať už svou nemovitost prodáváte sami nebo to dělá realitní kancelář, rázem můžete mít opravdu dobré fotky a získat tak více zájemců o prohlídku.
  • Investice se vám hned vrátí. Home staging obvykle něco stojí, ale tato investice se vám velmi rychle vrátí. Obvykle ji však ve svých službách hradí realitní kancelář.
  • Zvedne šanci na prodej těžko prodejných nemovitostí. Když už prodáváte svůj dům či byt dlouho, můžete využít home stagingu a inzerovat svou nemovitost znovu a lépe.

home staging při prodeji nemovitosti

Díky home stagingu zaujmete kupující hned na začátku a získáte ze své nemovitosti maximum finančních prostředků! I malé změny pomohou k tomu, že bude nemovitost vypadat mnohem zajímavěji pro širší okruh zájemců.

Poraďte se s vaší spolehlivou realitní kanceláří, určitě vám ráda s home stagingem pomůže!

19.8.2019

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

Tomáš Šimek majitel realitní kancelář remax delux

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.