RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej chaty před sezónou

Uvažujete o prodeji chaty nebo chalupy? Ideální čas pro prodej rekreačních objektů je během jara, před sezónou. Vyplatí se to obzvláště letos, kdy většina lidí bude trávit dovolenou v tuzemsku. Počítá se s tím, že lidé budou mít zájem investovat do vlastní chaty nebo chalupy, protože kdo ví, jak to bude v budoucnosti s cestováním do zahraničí kvůli koronaviru. Kromě toho je o chaty dlouhodobý zájem, protože hlavně lidé z města potřebují nějaké místečko v přírodě, kam mohou kdykoliv vyrazit. Takže je čas chatu nebo chalupu nabídnout k prodeji!

Když chatu nabídnete k prodeji před sezónou, kupec získá možnost jejího využití okamžitě a využije ji ještě tuto specifickou sezónu. To je právě přidaná hodnota oproti prodeji chaty třeba na podzim.

Bude více zájemců

Hlavní výhodou jarního prodeje je skutečnost, že budete mít více zájemců, což znamená, že můžete chatu prodat za vyšší cenu. Samozřejmě záleží na lokalitě, velikosti a stavu chaty nebo chalupy, ale jestli ji chcete prodávat, neváhejte. Koronavirus sice zbrzdil život v zemi včetně realitního trhu, ale přesto lze prodeje a nákupy realizovat. Hlavně u rekreačních objektů poptávka začíná dramaticky růst. Uvidíme, jak to bude s hospodářskou krizí, která se lehce očekává, každopádně v současné době ceny nemovitostí drží. A ceny chat a chalup ve slušném stavu v dobrých lokalitách dokonce rostou.

Prodávejte s realitkou – je to bezpečné a věrohodné

Když už chcete chatu prodat, určitě se vyplatí spolupracovat se zkušenou realitní kanceláří. Ta vám pomůže nejen určit optimální prodejní cenu, ale hlavně dostane váš inzerát ke správným lidem. K tomu zajistí profesionální fotografie a výstižný popis tak, aby se zájem o chatu ještě zvýšil. Celým procesem prodeje vás pak makléř provede bezpečně včetně kompletní byrokracie. Makléř za vás samozřejmě udělá i osobní prohlídky a vy tak nemusíte nikam cestovat a o nic se starat.

22.4.2020

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

Realitní kancelář z Brna

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.