RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej luxusních nemovitostí

Luxusní nemovitosti se prodávají za desítky milionů. A lidé je kupují. Pod pojmem luxusní nemovitost si můžeme představit pěkný byt v centru Prahy (luxusní lokalita), krásnou chatu na Vysočině (luxusní vybavení) nebo třeba oblíbený menší hotel na kraji Brna (luxusní výnos). Když mají lidé peníze, sny a vize, pak si mohou najít ke koupi skoro cokoliv. Jak ideální nemovitost najít a jak realizovat její nákup? Základem je určitě výběr lokality a schopného realitního makléře.

Investice, pohodlí, radost

Luxusní nemovitosti si lidé pořizují nejčastěji z těchto důvodů:

  • I když se jedná o drahou nemovitost, možná bude její cena v budoucnu ještě vyšší. Nebo se jedná o ubytovací zařízení, které vynáší každý měsíc. Luxusní nemovitost jako investice je prakticky nejčastější důvod nákupu za velké peníze.
  • Vlastní pohodlí. Když má člověk dost peněz, proč by neinvestoval do svého pohodlí. Mít dvě koupelny s velkou vanou, vlastní pracovnu, hernu, saunu, bazén a třeba tenisový kurt. K tomu terasu s výhledem na nádhernou zahradu. Když na to máte, proč ne? Žijeme jen jednou.
  • Pro radost. Boháči si někdy kupují luxusní nemovitosti jednoduše pro radost. Zamilují se do Kanárských ostrovů, tak proč si tam nekoupit vlastní apartmán? Nebo luxusní byt blízko Karlova mostu, chatu v Krkonoších či kreativní ateliér. Když jsou peníze, dá se investovat i do nemovitostí, které dělají radost.
  • Reprezentativní tah. Další skupinou luxusních nemovitostí, do kterých bohatí lidé rádi investují, jsou reprezentativní stavby. Byty, komerční budovy, domy nebo i zámky a celá sídla.

 

Ověřená profi realitní kancelář

Když už uvažujete o nákupu luxusní nemovitosti, je potřeba spolupracovat s opravdovými profesionály, kteří nejen že dokážou najít správnou nemovitost pro nákup, ale seženou i vhodného kupce, když prodáváte. Mezi seriozní zájemce patří určitě i cizinci, takže je nutné inzerovat i v jiných jazycích, a také v nich posléze jednat. Samozřejmostí pak musí být právní služby a kompletní zajištění bezproblémového průběhu prodeje luxusní nemovitosti.

17.10.2019

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

Tomáš Šimek

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.