Video je rozšířené a velmi oblíbené po celém světě a používá se v nejrůznějších oblastech. Pro lidi je sledování videa velmi pohodlné. A v marketingu zase hodně účinné. To platí i pro prodej nemovitostí. Když budete prezentovat svou nemovitost kvalitním videem, určitě zvyšujete šanci rychlého prodeje za vyšší cenu.

Pravdou je, že samo video vás nespasí, základem je samozřejmě pořád nemovitost, její velikost, stav, lokalita. Když však k prezentaci přidáte video, celkový výsledek bude zase o něco lepší. Ale pozor, video musí být zpracováno kvalitně! Amatérské nekvalitní video spíše napáchá škody, než aby pomohlo lépe prodat. Video musí mít profesionální parametry.

Ideální je oslovit zkušenou realitní kancelář, která se postará i o videoprohlídku. Když se dá dohromady kvalitní obsah, střih a celkový kontext, pak může vzniknout velmi silná prezentace, která zájemce osloví nejen svým obsahem, ale použije i emoce, a bude jej motivovat k nákupu nemovitosti.

Ve finále díky videoprohlídce uvidí vaši nemovitost více lidí! Tím se zvyšuje šance najít vhodného kupujícího. Video je oblíbený formát, který na internetu a sociálních sítích jednoduše funguje a nemá konkurenci. A je jasné, že v dnešní době se nejen nemovitosti prodávají právě díky internetu a sociálním sítím.

26.7.2021