RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem obchodního prostoru

Když podnikáte, možná potřebujete sehnat nové prostory, kde si zřídíte kancelář, sklad, výrobnu nebo i obchod. Takové komerční prostory je docela finančně náročné nově postavit, proto je často přijatelnější investovat peníze do pronájmu obchodních prostor. Sice platíte měsíčně určitou sumu, která by se dala investovat jinam, ale získáte za to vlastní zázemí.

Důležité je, abyste si prostory mohli upravit podle svých potřeb

Základem je si ujasnit, co vlastně potřebujete, a kolik jste ochotni za pronájem prostoru platit. Když už budete hledat konkrétní objekt, pak vás bude kromě lokality a velikosti objektu zajímat také stav objektu, možná délka pronájmu a také to, jak moc si budete moci interiér objektu sami upravit. Je totiž jasné, že každé podnikání má jiné požadavky na prostory a jejich využití. Dalším faktorem může být i to, jestli budete objekt využívat jen vy, nebo je rozdělen do více jednotek, které si pronajímají jiní nájemci.

Kancelář, sklad, výrobna či obchod?

Vrátíme se ještě k tomu, co jako podnikatelé potřebujete. Když sháníte jen kancelář, je to celkem jednoduché, takových nabídek najdete více. Když však potřebujete pronajmout prostor na výrobu, skladování či obchod, je to už trochu složitější. Každá nabídka vám nemusí vyhovovat, prostory mohou být moc malé, nebo zbytečně velké. Nebo přehnaně drahé.

Tady se můžete obrátit na realitní kancelář, která pro vás bude obchodní prostory podle vašich požadavků aktivně vyhledávat. Obecně platí, že díky spolupráci s realitkou se tak můžete dostat k nabídkám, které byste sami na realitních serverech nenašli.

20.4.2021

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.